Adres Yalıkavak haziranda teslim

49
Adres Yalıkavak haziranda teslim

Muğla’nın Bodrum Yalıkavak bölgesinde M2 İnşaat, yeni bir projeye adım atıyor. Yalıkavak Palmarina’ya 5 dakika mesafede yer alan Adres Yalıkavak, Gökçebel ve Tilkicik koylarına komşu olarak yükseliyor.

“Adres Yalıkavak” projesinde, büyüklükleri 165 ile 490 metrekare arasında değişen 46 villa ve daire yer alıyor. Projede ayrıca, sürpriz ya da kalabalık misafirlerin ağırlanabileceği bir de butik otel bulunuyor. Villa ve daireler, akıllı ev sistemiyle tasarlanmış. Soğutma ve ısıtma için kullanılan VRV sistemiyle yüzde 30 enerji tasarrufu sağlanıyor. 

500 ile 1.200 Metrekare Arasında Bahçeler

M2 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, projeyle ilgili ayrıca şu detayları paylaşıyor: “Bodrum için prestijli bir ‘Adres’ tasarladık. Proje, aynı zamanda büyük metrekare kullanım alanlarıyla benzersiz bir ferahlık sunuyor. Villaların 500 metrekare ile 1.200 metrekare arasında bahçeleri ve özel havuzları olacak.”

Adres Yalıkavak’ta yaşamın 2017 yılı Haziran ayında başlayacağını belirten Yılmaz; “Biz, sadece bir ev sunmuyoruz; Bodrum’un denizine, kumsallarına ve eşsiz manzarasına mandalina çiçeği kokuları da eşlik ediyor. Adres Yalıkavak sakinleri; antik yel değirmenleri, begonvillerle bezenmiş yemyeşil doğası, eğlence ve dinlence için seçkin mekânları ve her şeyden önemlisi seçkin komşulukları ile özel bir yaşam tarzı satın almış olacaklar.”

Sosyal imkanlar
Sosyal donatıları arasında tüm ailelerin kullanabileceği yarı olimpik havuz, restoran, oyun ve sinema salonları, sauna, hamam, pilates, yoga ve kuaför bulunuyor.  

Kasım 2014’te başlayan proje hızla tamamlanarak 2017 Haziran ayında ev sahiplerinin yeni adresi olacak.

PAYLAŞ