Adıyaman Çelikhan TOKİ kura sonuçları

728
Adıyaman Çelikhan TOKİ Konutları
Adıyaman Çelikhan TOKİ Konutları

“Adıyaman Çelikhan Kaymakamlığı ve TOKİ tarafından ortaklaşa inşa edilen 189 konutluk Adıyaman Çelikhan TOKİ Projesi’nin konut belirleme kurası yarın çekilecek.”

Adıyaman Çelikhan Kaymakamlığı ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yürütülen 189 konutluk Adıyaman Çelikhan Projesi’nde sona yaklaşıldı. Bölge halkının barınma ihtiyacına büyük katkı sağlaması beklenen projenin konut belirleme kurası yarın saat 11’de çekilecek.

Çelikhan Şehit Şeyhu Şişman Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda noter huzurunda çekilecek Adıyaman Çelikhan TOKİ evleri kurasına başvuru sahiplerinin katılımı bekleniyor.

Adıyaman Çelikhan TOKİ evleri daire planları

Adıyaman Çelikhan TOKİ konutları 2+1 ve 3+1 olarak iki tip daire seçeneğini içerisinde barındırıyor. 2+1 daireler net 56.06 metrekare, 3+1 daireler ise net 85.2 metrekare olarak belirlenmiş.

2+1 daireler için hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar; yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 15 peşinat bedeli için 216 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek.

3+1 daireler için de yüzde 10 peşinat bedeli için 120 ay vade, yüzde 15 peşinat bedeli için 156 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 180 ay vade ile taksitlendirilecek.

Adıyaman Çelikhan TOKİ kura sonuçları açıklandı

Adıyaman Çelikhan TOKİ kura sonuçları açıklandı. Konut belirleme kurası bugün saat 11’de Çelikhan Şehit Şeyhu Şişman Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda noter huzurunda çekildi. İşte sonuçlar:

Adıyaman Çelikhan TOKİ 2+1 daire kura sonuçları için tıklayın.

Adıyaman Çelikhan TOKİ 3+1 daire kura sonuçları için tıklayın.

Kendinize en uygun konut projesini bulmak için tıklayın