165 milyon TL’lik konut satışı

295
165 milyon TL’lik konut satışı

YP İnşaat’ın, Emlak Konut GYO işbirliğiyle hayata geçirdiği Koordinat Çayyolu, 8 aylık sürede toplam 165 milyon TL’yi aşan tutarda satış gerçekleştirdi.

Koordinat Çayyolu’nun başlangıçtan bu yana Ankaralılardan büyük ilgi gördüğünün altını çizen YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Emlak Konut GYO’nun öncülük ettiği konut kampanyalarının da bu ilgiyi artırdığını ifade etti.
Osman Cem Çankaya, şunları söyledi: “Türk ekonomisinin geçen yıl yaşadığı ciddi sınavdan daha da güçlenerek çıkan inşaat sektörü oldukça başarılı aylar geçirdi. Özellikle inşaat firmalarının birbiri ardına hayata geçirdiği konut kampanyaları inşaat sektörünü çok ciddi ateşledi. Koordinat Çayyolu’nda da uygulanan konut kampanyaları hem inşaat firmaları olarak bizim yüzümüzü güldürdü, hem de alıcı hayallerindeki eve çok uygun ödeme koşullarıyla ulaşma şansı yakaladı. Biz Koordinat Çayyolu’nda kısa süre içinde projemizin yüzde 46’sını sahipleriyle buluşturma başarısını yakaladık. Yeni kampanyamız için de şu an çalışmalarımız devam ediyor.”
Koordinat Çayyolu
Ankara’nın Ümitköy semtinde inşa edilen Koordinat Çayyolu projesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor. 427 konuttan oluşan proje, sosyal donatı alanlarına ve peyzaj çalışmalarına sahip.

PAYLAŞ