UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Hürriyet Emlak "Emlağın En'leri"ni ödüllendirdi

04 Ekim 2017

Türkiye’nin lider emlak sitesi Hürriyet Emlak, emlak sektörünün nabzını tutan başarılı isimleri "Emlağın En'leri Ödül Töreni"nde ödüllendirdi.
Bu yıl 2. kez düzenlenen “Emlağın En’leri Ödül Töreni” 21 Eylül'de Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Türkiye’nin lider emlak sitesi Hürriyet Emlak, emlak sektörünün nabzını tutan başarılı isimleri bu törende ödüllendirdi. Törene, Türkiye’nin önemli zincir emlak ofislerinin yetkilileri de katıldı.“Emlağın En’leri Ödül Töreni”nde, emlak ofislerine 14 farklı kategoriden toplam 27 ödül takdim edildi. Her bir kategoride, İstanbul, Ankara, İzmir ve Anadolu Bölgesi olmak üzere 2 farklı emlak ofisine ödül verildi. Hürriyet Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı’nın katılımıyla ve Hürriyet Emlak Genel Müdürü Hakan Çelik’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ödül törenine İlker Ayrık’ın sunumu, Bengü’nün şarkıları renk kattı.

Emlağın En'leri haberi için tıklayın

Emlak Endeksi Detaylı İncele

İstanbul Ortalama m² Fiyat Analizi