Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

AVRUPANIN EN BÜYÜK TERMAL TESİSİNDE FIRSATLAR DEVAM EDİYOR!!

Açıklamalar


-  SAYEZ GAYRİMENKUL İFTİHARLA SUNAR

Termalin başkenti Afyonkarahisar`da bir sağlık şehri kuruluyor.

Afyonkarahisar tarihi bir şehir olma özelliği ile tarihi, kültürü, gelenekleri ve el sanatları ile aynı zamanda bir turizm şehridir.

Böylesine ayrıcalıklı bir şehirde, dünya markası olan Salutaris Termal Turizm Kompleksi; diğer termal tesislerin arasında bir ELMAS kıymetindedir. firmamız; Salutaris Termal Turizm Kompleksi projesini, termal kullanımında yeni bir anlayış, konfor ve hizmet kalitesini insanımıza sunmaktan gurur duyar

Havası ve termal su kalitesi ile tartışmasız lider olan tesisimiz; 2500 yatak kapasitesi, 100 bin m2 kapalı alan, 50 bin m2 açık rekreasyon alanı ve 2 milyon m2 kamusal kür parkı alanı ile ödüllü bir projedir.


Tesisimizde ailelerin kullanımına uygun 1+1 ve 2+1 konforlu daireler, açık / kapalı havuzlar, aquapark,gençler için vakit geçirecekleri eğlence ve spor alanları,çocuklar için oyun alanları, yetişkinler için ise hem dinlenip hem de hoşça vakit geçirecekleri açık / kapalı alanlar halkımızın hizmetindedir. Ayrıca projemizde mini disneyland, botanik park, at tavlası, evcil hayvan parkı, kano ile içinde gezinti yapabileceğiniz 15 dönüm büyüklüğünde göletimiz mevcuttur.

Tesisimizde kullanılan termal su, içeriğinde bulunan 32 ana mineral ve 2000 e yakın bileşeni ile 5 ana rahatsızlığın tedavisinde şifa kaynağı olarak kullanılmaktadır. Suyumuz;

a) Cilt rahatsızlıklarının bir çok nevinde,

b) Kemik ve eklem rahatsızlıkları, kireçlenme ve sekellerde,

c) İç hastalıklar ve sindirim rahatsızlıklarında,

d) Erken dönem psiko nevrotik rahatsızlıklarda,

e) Bay – bayan cinsel rahatsızlıklarında kullanılan ve üniversite hocalarımız tarafından tescillenen bir şifa kaynağıdır.

Ayrıca tesisimiz, doğal klima bölgesinde bulunduğu için havası ile astım ve solunum yolları rahatsızlıklarında birebir faydalıdır.

Arayın, mutluluğa, huzura, sağlığa kavuşun..


iletişim: 0312 231 69 36
GSM    : 0530 610 73 47
-SAYEZ GAYRİMENKUL-