Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

Sahibinden Afyon Gazlıgöl Grand Özgül Termalde satılık devremülk

Açıklamalar

Dairemiz (içinde dayalı döşeli tam takım oturma salonu, mobilyalı yatak odası ve geniş balkonu, mutfak A-Z'ye mutfak araç ve gereçleri, 4 kişilik modern masa ve sandalye, yemek, çatal bıçak takımı, çay ve kahve takımı, diğer mutfak gereçleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, set üstü ocak, plazma TV, yatak odası, içinde modern termal küvet, klozet ve termal sıcak suyu bulunan geniş Türk hamamı,vs.) kısaca 78 m2’lik daireniz tüm mefruşatıyla birinci sınıf malzemesi ile dayalı döşeli bulunmaktadır. Devrenizde her yıl 10 gün ister bedava tatil yapar, isterseniz kiraya vererek kira geliri elde edebilirsiniz.

Daireler Asansörlü, Amerikan Panel İç Kapılar Uydu Sistemi, Site içi Telefon Çift Balkon, Yangın Algılama Akıllı Aydınlatma Sistemi,Yerden Isıtmalı sistemi, Daireler arası Ses ve Isı izolasyonu Salon, Tüm Odalar,Mutfak, Banyo ve Balkonlar Seramik, Bina Giriş ve Çıkış Kontrolü Otopark Kamera Sistemi 24 Saat Güvenlik Çevre Kamera Sistemi Mantolama ve Isı Yalıtımı mevcuttur.

Dairem reyhan blok 34 nolu dairedir. Yer ve konum olarak çok özel ve güzel yerdedir. Ön cephe olup, sosyal tesislere bakmaktadır. Bu özelliği ile çok avantajlı durumdadır.

İ