UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

COLDWELL BANKER Golden

DÜNYANIN 1 NUMARALI GAYRİMENKUL MARKASI

Coldwell Banker Golden Gayrimenkul, 2010 yılında, Ankara, Çayyolu’nda kurulmuştur. Konut, işyeri, arsa, yatırım ve ekspertiz konularında uzmanlaşmış olan firmamız, profesyonel ekibi ile bölgenin en fazla potansiyeli olan emlak şirketidir.

Golden Gayrimenkul, ticari gayrimenkul ve konut alanında ayrı ayrı uzmanlaşmış gayrimenkul danışmanlarıyla, bügüne kadar birçok kişinin ve şirketin yetkili gayrimenkul danışmanlığını yürütmüş olup, bu alanda birçok başarıya imza atmış ve ödüller almıştır.

Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı...

Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor.
6.YIL

İletişim Bilgileri

  • Emlakçının Hizmet Verdiği Diller
    • TR Türkçe
    • EN İngilizce
  • Bu emlakçı, ANKARA TİCARET ODASI üyesidir.
Mesaj Gönder