UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Cemtaş Kavaklı Villaları 2018'de teslim

Cemtaş İnşaat'ın Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde hayata geçirdiği Cemtaş Kavaklı Vilları, Aralık 2018'de alıcılara teslim edilecek. hurriyetemlak.com 29.9.2017 08:43:50
+ A -
İstanbul, Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde inşa edilen deniz manzaralı  Cemtaş Kavaklı Villaları, 4 bin 700 metrekarelik alanda yükseliyor. Doğa ve deniz manzarasına hakim, 22 adet lüks 6+2  dört katlı villadan oluşan proje marinanın yanında yer alıyor. 

Her bir villa brüt 290 metrekare olup, özel 15’er metrekare yüzme havuzlu, bahçeli, çatı teras ve bahçe terası ile ikiz villa olarak tasarlanmıştır. 

Yalıtım sistemi 5 yıl garantili olan villalar fore-kazık temel üzerine yapılandırılarak bölgenin dayanıklı yapılar sınıfında yer alıyor. Villalarda; bodrum kat, ses yalıtım, perde projeksiyonlu ve ses sistemine sahip donanımlarla sinema salonu, fitness, sauna, kiler bulunuyor.

Denize eğimli olan arsada, kotlar ele alınarak, villa ve bahçe terasının aynı kota yerleşimi sağlanan projede, böylece, manzaran villanın ana girişinden itibaren karşılanıyor.

Cemtaş Kavaklı Villaları projesi için tıklayın