UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Büyükyalı Gün Kapı Etabı'nda lansmana özel fırsatlar

İstanbul’un yeni “deniz semti” Büyükyalı’nın Gün Kapı etabı, yoğun talep üzerine, planlanan tarihten önce satışa sunuldu. Son 7 ayda yaklaşık yüzde 30’u satılan Büyükyalı’nın, Gün Kapı etabındaki sınırlı sayıda 1+1 ve 2+1 daire, lansmana özel yüzde 8’lik indirimle, KDV dahil 746 bin liradan başlıyor. hurriyetemlak.com 18.5.2017 15:28:30
+ A -
Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat’ın, Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirdiği yeni deniz semti Büyükyalı, 1+1 ve 2+1 ünitelerden oluşan Gün Kapı etabını, yoğun talep üzerine, planlanan tarihten önce satışa sundu. 

Gün Kapı etabı lansmanına özel, yüzde 8 indirim
Büyükyalı’da sunulan mevcut ödeme koşullarına ek, Gün Kapı etabı lansmanına özel, Ramazan ayının sonuna kadar geçerli olacak yüzde 8’lik indirim sunuluyor. Sınırlı sayıda ünitenin satışa çıkarıldığı Gün Kapı etabı, 746 bin liradan başlayan fiyatları ile alıcılarını bekliyor. Gün Kapı etabı, 24 ve 137 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. 

Deniz ulaşımı
Özel marinası ve deniz limuzinleriyle istediğiniz yere istediğiniz zaman hızlı ve kolay ulaşma imkânı sunan Büyükyalı, İstanbul trafiği sorun olmaktan çıkarıyor. 

Avrasya Tüneli’ne en yakın proje
İstanbul’un; kara, deniz, raylı sistem tüm ulaşım akslarının merkezinde yer alan Büyükyalı, ulaşım alternatiflerine Avrasya Tüneli’ni de eklerken, tünele en yakın konumdaki proje olarak konumlanıyor.