UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Bumerang Kartal'ın yüzde 10'u satıldı

Daire satışlarının yüzde 10’unun gerçekleştiği Bumerang Kartal projesinde 13. kata gelindi. hurriyetemlak.com 13.9.2017 15:19:45
+ A -
Bumerang Kartal Projesi’nde ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor. Projedeki dairelerin yüzde 10’u satıldı. Bölgede amortisman süresinin kısa oluşu yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Özkartallar A.Ş. tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal seyir terası, kafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesi’nin tam karşısında konumlanan ve Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal 40 katlı olup, 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırılmış 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 6’ncı katından itibaren Anadolu Yakası’nın Adalar manzarasına hakim ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.
En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise, anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

Bumerang Kartal Projesi’nin kapanmaz Adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajı ile şirket bünyesinde yüzde 30’u peşin, geri kalan yüzde 70’i proje bitiş tarihi olan Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

Bumerang Kartal projesi için tıklayın

İstanbul konut projeleri için tıklayın