UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Breeze De Mar Orlando'nun reklam yüzü Serdar Ortaç oldu!

Breeze De Mar projesi ABD’nin Florida eyaletinde, Orlando bölgesinde inşa edilecek. Serdar Ortaç ve eşi Chloe Ortaç'ın reklam yüzü olduğu projede fiyatlar 90 bin 400 dolardan başlıyor. hurriyetemlak.com 28.3.2017 14:59:08
+ A -
Almanya'da faaliyet gösteren Akpınar Şirketler Grubu iştiraklerinden GAOK Invest LLC tarafından yaşama geçecek olan proje için 230 milyon dolar yatırım yapılacak. Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü gibi Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumda yer alacak projenin toplam alanı 900 metrekare. 

YÜZDE 10 KİRA GARANTİSİ

Bin 354 adet konutun bulunacağı Breeze De Mar projesinde konutların alanları 56 ile 113 metrekare arasında değişiyor. Projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks daire seçenekleri mevcut. Stüdyo dairelerin fiyatı 90 bin 400 dolardan başlarken, 3+1 dubleks dairelerde fiyatlar 189 bin 200 dolara çıkıyor. Projeden ev alanlara yıllık toplam bedelin yüzde 10'u kadar kira garantisi veriliyor. İnşaatın 2017 sonunda başlayacağı açıklanan projede teslim tarihi ise Aralık 2018. 

Breeze De Mar gayrimenkul projesinin tanıtım toplantısında projeye ilişkin açıklamada bulunan GAOK Invest LLC CEO’su Onur Kasar, "Projenin tamamlanmasından sonra konutlar yılda 70 milyon turisti ağırlayan Orlando’da 2019 yılından itibaren resort/otel olarak faaliyet gösterecek ve böylece yatırımcısına yıllık kira geliri de sağlayacak" dedi. Kasar'ın açıklamaları şu ifadelerle devam etti:

30 YILA KADAR MORTGAGE

"Breeze De Mar projesine yatırım yapmak isteyenler peşin alımların yanında isterlerse yüzde 20’si peşin olmak üzere 5 yıldan 30 yıla kadar uzanan süre içinde GAOK Invest LLC’in sunduğu mortgage seçeneklerinden yararlanabilecekler. Taksitle ABD’de konut alanların mortgage taksitleri yüzde 10 garantili kira gelirlerinden düşülecek ve buradan kalan kısım da hesaplarına yatırılacak.  Bu ödemeler inşaatın tamamlanmasından sonra yapılacak tapu devri ve kiralamadan sonra başlayacak. Bu projede ev sahibi olanlar dilerlerse 90 gün önceden bildirmek kaydıyla 2 hafta boyunca evlerinde kira ödemeden ücretsiz olarak kalabilirken, konutların bakımı ve kiralanması gibi konular ile de uğraşmayacaklar."

SERDAR ORTAÇ VE EŞİNE REKLAM KARŞILIĞI 4 EV

Breeze De Mar projesinin reklam yüzü Serdar Ortaç, eşi Chloe Ortaç ile projeden 2 adet 3 oda 1 salon ve 2 adet de 2 oda 1 salon ev aldığını açıkladı. Proje ortaklarıyla Miami tatilinde tanıştıklarını ifade eden Ortaç, "Biz aslında Miami'ciyiz ama Orlando'yu da çok sevdik, eşim de sevdi. Projeye güveniyoruz" dedi. Ortaç'ın eşi Chloe ise, Miami'nin çok güzel olduğunu fakat Orlando'nun da aile kurmak için çok iyi bir bölge olduğunu belirtti.