UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Babacan Palace ve Prime Suites’te ödemeler 1 yıl sonra

Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden konut sahibi olmak isteyenler, hemen taşınıp ödemeye ise 1 yıl sonra başlıyor. hurriyetemlak.com 23.10.2017 10:48:49
+ A -
Teslime hazır projeleri için yeni bir kampanya başlattıklarını açıklayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Otel konforunda rezidans konseptine sahip Prime Suites ve Beylikdüzü bölgesinin en lüks projesi olma özelliği taşıyan Babacan Palace projelerimizden konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz. Her iki projemizden daire satın alanlar, bir günde taşınıp ödemelere ise bir yıl sonra başlayabilecek. Bölgenin en lüks ve en prestijli projelerinde ulaşılmaz algısını kırarak, hem yatırım hem de oturma amaçlı konut sahibi olmak isteyenleri satış ofislerimize bekliyoruz” dedi. 

5 yıldızlı otel konsepti

Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirilen Babacan Palace’ta toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı suit daireler yer alıyor. 

Teslimlerin hemen gerçekleştiği, donanımlı SPA ve buhar banyosu hizmeti sunulan projede daire fiyatları ise 269 bin TL’den başlıyor. 
Sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı bulunan proje E-5 ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde konumlanıyor. 

Daireler eşyalı olarak teslim ediliyor

Basın Ekspres bölgesinde hayata geçirilen Prime Suites’te daireler full eşyalı olarak teslim ediliyor. 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükselen projede farklı alan büyüklüklerine sahip toplam 142 daire bulunuyor.

Prime Suites’in sosyal donatıları arasında ise yüzme havuzu, business center, housekeeping ve rezidans hizmetleri mevcut.  Yatırımcılar, Prime Suites projesinden satın aldığı daireleri, isterse otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebiliyor. 

İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan Prime Suites, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan bir noktada konumlanıyor.