UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Avrupa Konutları TEM 2 ve Avrupa Konutları Kale geliyor!

Avrupa Konutları markalı projelere yenileri ekleniyor. Avrupa Konutları TEM 2 ve Avrupa Konutları Kale için ön talep toplanıyor! hurriyetemlak.com 11.7.2013 11:26:06
+ A -
Artaş İnşaat iki yeni projesini daha satışa sunmaya hazırlanıyor. 11 Nisan 2013 tarihinde düzenlenen Emlak Konut GYO Gaziosmanpaşa Küçükköy 2. Etap Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesini kazanan Artaş İnşaat, 61 milyon 800 bin liralık değere sahip arsa üzerinde 'Avrupa Konutları TEM 2' projesini yaşama geçirecek.

Gaziosmanpaşa Küçükköy'de TEM'e komşu 24.716 metrekare alana kurulacak olan Avrupa Konutları TEM 2 için ön talep toplama çalışmaları başladı. 352 milyon TL'lik projede 3 blokta yaklaşık 500 konut yer alacak. 2,5 emsal arsanın 17 bin 162 metrekaresi ticaret ve turizm alanı, 7 bin 554 metrekaresi de turizm ve kültür alanı olarak belirlendi. Projenin Eylül ya da Ekim aylarında satışa sunulması bekleniyor.

avrupa-konutlariAvrupa Konutları Kale ne zaman satışa çıkacak?

Artaş'ın ön talep toplama sürecini başlattığı diğer projesi Avrupa Konutları Kale'de ise satışların başlaması 2014 yılını bulabilir. 700 civarında konut, dükkanlar ve ofis binasının bulunacağı projede metrekare satış fiyatları henüz belirlenmedi. 40 dönüm alana kurulacak olan projede 10 katlı 44 metre yükseklikte bloklar bulunacak.