UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Aşçıoğlu'nun yeni projesi Dubai'de yükseliyor

Aşçıoğlu’nun Deyaar ile geliştirdiği ve Selenium markasını yurtdışına taşıdığı proje “Midtown Selenium by Deyaar” Dubai City’de yükseliyor. 199 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin yüzde 25’i satıldı. hurriyetemlak.com 13.9.2017 15:34:49
+ A -
Aşçıoğlu, Dubai’deki ilk Türk markalı konut projesi “Midtown Selenium by Deyaar” ile yeni bir yaşam sunuyor. Dubai’de sadece 19 bin 900 dolar peşinatla yaşamın kapılarını aralayan Aşçıoğlu, proje kapsamında ödeme miktarının yüzde 30’a ulaşmasıyla satış ve devir hakkı veriyor. 

Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen ve toplam 25 rezidans binası, iki otel,  mağazalar, sosyal alanlar ve hizmetler ile park ve yeşil alanlardan olan Midtown Projesi’nin ikinci etabı Dania District kapsamında konumlanan Midtown Selenium by Deyaar, 199 bin dolardan başlayan fiyatlarla Dubai’de yaşama fırsatı sunuluyor.

Yüzde 25’i satıldı

1+1 formattaki dairelerden oluşacak “Midtown Selenium by Deyaar” Dünya’nın “İlk Türk Markalı Konut Projesi” özelliğini taşıyor. Yüzde 25 satış rakamına ulaşılan Midtown Selenium by Deyaar, Midtown Projesi’nin ikinci etabı olan Dania District etabı dahilinde inşa ediliyor. Dubai Production City’de toplam 817 milyon dolar yatırımla yükselen proje Dubai’nin yeni kesişim noktasında konumlandığı için “Midtown” olarak anılıyor. İçerisinde büyük havuzları, yeşil dinlenme alanları ve parklar yer alan Dubai Production City, Dünya’nın en büyük golf tesisinin hemen yanı başında bulunmasından ötürü “Yeşil Koridor” olarak adlandırılıyor. 

Eylül 2019’da teslim

U+A Architects tarafından projelendirilen Midtown Projesi, toplam 510 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 2 bin 400 konuttan oluşacak. Projenin ikinci etabı olarak adlandırılan Dania District’te ise 579 daire yer alacak. Balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan Midtown Selenium by Deyaar’da brüt metrekare satış fiyatları 2 bin 500 dolardan, daire fiyatları ise 209 bin dolardan başlıyor.

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak. 

Dubai’nin Metro sisteminde planlanan genişleme çerçevesinde güzergâha yakın konumuyla Dubai Expo 2020 ve Dünya’nın en büyük yeni havalimanı Şeyh Maktum Havalimanı’na da yakın bir konumda yer alıyor. 

Özel ödeme planları

Aşçıoğlu ve Deyaar Development tarafından geliştirilen Midtown Selenium by Deyaar projesinde teslimata kadar daire bedelinin sadece yüzde 30’u ödeniyor. Ödeme miktarı yüzde 30’a ulaştığında yatırımcıya satış ve devir hakkı verilen projede, kalan yüzde 70’lik bakiye ise daire tesliminde ödeniyor.