Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

BATI KONUT ALANINDA İMARLI 250M2 ARSA SADECE 3500TL HEMEN TAPU

Ankara Ayaş Tekke Satılık Benzer İlanlar

OSB YANI TEKKE 101 ADA DA 6.000M2 ACİL KAÇIRILMACAK FİYATA

OSB YANI TEKKE 101 ADA DA 6.000M2 ACİL KAÇIRILMACAK FİYATA

Ankara Ayaş Tekke Güncelleme: 16.11.2017
6000 Alan
60.000 TL Satılık
Malıköy Ayaş Asfalt yola Cephe İmarlı 500m2 ELK SU Mevcut

Malıköy Ayaş Asfalt yola Cephe İmarlı 500m2 ELK SU Mevcut

Ankara Ayaş Tekke Güncelleme: 19.11.2017
500 Alan
20.000 TL Satılık
Ayaş Tekke Mahalleri 101 Ada 1 Parselde 20.000m2 /BATIKAPI

Ayaş Tekke Mahalleri 101 Ada 1 Parselde 20.000m2 /BATIKAPI

Ankara Ayaş Tekke Güncelleme: 19.11.2017
20000 Alan
95.000 TL Satılık
BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ YANI TEKKE 101 ADA 10000M2 YATIRIMLIK

BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ YANI TEKKE 101 ADA 10000M2 YATIRIMLIK

Ankara Ayaş Tekke Güncelleme: 09.11.2017
10000 Alan
90.000 TL Satılık
5000 Alan
169.000 TL Satılık
TEKKE 101 Ada 13 Parsel 5000m2 Satılık Tarla Hissesi

TEKKE 101 Ada 13 Parsel 5000m2 Satılık Tarla Hissesi

Ankara Ayaş Tekke Güncelleme: 19.11.2017
5000 Alan
70.000 TL Satılık
Ayaş Tekke 101 Ada 1 Parsel Satılık 6000m2/ BATIKAPI

Ayaş Tekke 101 Ada 1 Parsel Satılık 6000m2/ BATIKAPI

Ankara Ayaş Tekke Güncelleme: 19.11.2017
6000 Alan
60.000 TL Satılık
2000 Alan
25.000 TL Satılık

Açıklamalar

''ALAN KAZANIYOR''

"Eskişehir Yolu Amerikadaki  Manhattan gibi  Olacak"

ATOtarafından kente turistik değer katacak 70 katlı bir bina yapılacağıbilgisini veren Gökçek, Eskişehir yoluna 3 emsal vererek, gökdelenlerinçoğaltılacağına işaret etti. 

Düzenlemenin,Eskişehir yolu üzerindeki mevcut bir araziye 3 katı bina yapabileceğianlamını taşıdığını anlatan Gökçek, eğitim alanında da bir müjde verdi. 

Eskişehiryolundaki emsal artışından gelecek rantın yüzde 40'ını okul bağışıolarak yatırımcıdan geri alacaklarını kaydeden Gökçek, "Ne kadar arazialırsa avantaj olarak okul hediye edecekler. Bu da Ankara'da bir ilkolacak. Eskişehir yolu, bir nevi bir Manhattan olacak. Bazıları karşıçıkıyor. Bir zamanlar İstanbul'da köprülere karşı çıkanlar buna da karşıçıkıyor. Ancak bu 100 okula yaklaşıyor. Ücretsiz olarak yapılacak. Hemkenti güzelleştirip hem ticareti artırıp hem de çocuklarımızı okulsahibi yapmış olacağız" diye konuştu. (CİHAN) NOT:TRT HABER İLANIDIR.


SAVUNMA SANAYİNİN KALBİ BAŞKENT OSB’DE ATIYOR

 Başkent OSB Başkanı Şadi Türk, savunma sanayi alanında çalışmalarına2007 yılında hazırladıkları bir rapor ile başladıklarını vurgudabulundu. Son dönemlerde Ankara’nın savunma sanayisinde ayrıcalıklı birkonum elde ettiğini, Başkent OSB’nin ise bu alanda takdire şayanbaşarılara imza attığını belirterek, bünyelerinde altı yıldırçalıştıkları HAVELSAN ile birlikte ASELSAN’ın da artık kendibölgelerinde çalışacağını söyledi.

 Şadi Türk, Başkent OSB’nin savunma sanayisindeki konumunu, devlettenbeklentilerini, Türkiye ve dünya gündeminde gelişmelerin sanayicamiasına etkilerini Sanayi Gazetesine değerlendirdi.


TSE DEN DEV LABAROTUAR ESKİŞEHİR YOLUNA YAPILCAKTürkStandardları Enstitüsü (TSE), Ankara Temelli’ye “dev” bir laboratuvarüssü kurmak için çalışmalara başladı. Enstitüsü, 120 milyon liralıkyatırımla, Temelli’yi Ortadoğu ve Balkanların test ve eğitim merkeziyapmayı hedefliyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından yapılanaçıklamaya göre, TSE’nin 2018 yılında faaliyete geçirmeyi planladığıTemelli kompleksi, yaklaşık 100 bin metrekare kapalı alana sahip olacak.Komplekste yer alan tüm bina inşaatları, mekanik ve elektriktesisatları, alt yapı işleri, dahili yollar, kanalizasyon ve yağmur suyudrenajları, çevre düzenleme işleri, tesisat galerisi, otopark, peyzajve ağaçlandırma için yaklaşık 120 milyon lira ön maliyet hesaplandı.Kamu ihale kanunları çerçevesinde yapılacak tesisin finansmanı, TSE’ninöz kaynaklarıyla sağlanacak. TSE, bu yatırımla Avrupa’da sadece birkaçülkede olan, Ortadoğu ve Balkanlarda ise örneği bulunmayan “dev” birlaboratuvar üssünü Türkiye’ye kazandırmayı hedefliyor. 14 LABORATUVAR Sanayinin ihtiyaç duyduğu gelişmiş teknoloji konularındaki ihtiyaçlarayanıt verecek komplekste 14 farklı laboratuvar olacak. Kimya, gıda, yapımalzemeleri, makina ve malzeme, elektrik/elektronik, bio-uyumluluk, EMCve akustik, tekstil ve nanoteknoloji, formaldehit ve organik bileşikleranaliz, çevre şartları, asansör test merkezi, enerji sistemleri, yüksekgüç ve gerilim ile yüksek gerilim direkleri laboratuvarlarının yeralacağı üste ayrıca, Ankara Araç Kontrol Merkezi de bulunacak.Komplekste laboratuvarların yanı sıra, 600 kişilik konferans salonu,teknik kurul salonu, uluslararası akreditasyon kuruluşlarının ofisleri,genel arşiv ve kütüphane, Türk sanayisinde önem arz eden ve uzun yıllarkullanılmış laboratuvar cihazlarının sergilendiği kamuya açık müze,Ar-Ge ve teknoloji alanları ile sağlık, spor merkezi, kreş, yemekhane,mutfak ve teknik merkezler de olacak. Türkiye’nin “ilk uygulamalı eğitimmerkezi” Komplekste ulusal ve uluslararası bazda sanayiciye, üreticiye,hizmet sektörüne, akademisyenlere, kamu kurum ve kuruluşlarına yönelikuygulamalı laboratuvar, kalibrasyon ve Ar-Ge amaçlı uygulamalı eğitimlerde verilecek. Bunların yanı sıra, enerji verimliliği,...

ANKARAYA  2.HAVA LİMANI 


THYGenel Müdürü Temel Kotil, yeni yapılmasına karşın Ankara EsenboğaHavaalanı’nın yeni hatlar için yetersiz olduğunu dile getirdi. Kotil,‘İstanbul ve dış hat uçuşlarının Ankara’ya yoğunlaşması için Esenboğagibi donanımlı bir havaalanı daha gerekiyor’ Ankara’dan yurtdışınauçuşların büyük çoğunluğunun İstanbul aktarmalı olması AtatürkHavalimanın da iş yükünü artırırken, yetersizliği nedeniyle yeni inşaedilen  Ankara  Esenboğa Havaalanı’nın da yurt dışı uçuşlar için yeterliolmadığı ortaya çıktı. Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü TemelKotil, 2006’da faaliyete geçmesine karşın Esenboğa Havaalanı’nın yenihatlar için yetersiz olduğunu dile getirdi. Kotil, ‘Esenboğa yeni dışhatlar için elverişsiz. İstanbul ve dış hat uçuşlarının Ankara’yayoğunlaşması için Esenboğa gibi nitelikli ve donanımlı bir havaalanıdaha yapılması gerekiyor’ dedi. DAHA FAZLA NOKTA OLMALI THY Genel MüdürüKotil, Esenboğa Havalimanı’na ilişkin düşüncelerini kendisini ziyareteden Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Abdullah Değer ileyaptığı görüşmede dile getirdi. Görüşmede, Ankaralı işadamlarıncaözellikle dış hat uçuşlar konusunda Ankara’nın daha aktif olmasıgerektiğinin altı çizilirken, Ankara’dan dış hat uçuşlarda daha çoknoktanın olması talep edildi. YENİ HAVAALANI şžART Bu çerçevede EsenboğaHavaalanı’na yeni dış uçuş hatlarının eklenmesinin zor olacağını dilegetiren THY Genel Müdürü Kotil, ‘Esenboğa yeni hatları kaldıramaz.Esenboğa yeni dış hatlar için elverişsiz ve şu anda maksimum dolulukyaşıyor. İstanbul ve dış hat uçuşlarının Ankara’ya yoğunlaşması içinEsenboğa gibi nitelikli ve donanımlı bir havaalanı daha yapılmasıgerekiyor. Yeni bir havaalanı Ankara’ya şart’ dedi. TAV’IN HİZMETLERİPAHALI Kotil ayrıca, yeni Havaalanı’nın yanı sıra, Tepe ve Akfengruplarının ortak girişimiyle kurulan ve Esenboğa işletmecisi olanTAV’ın da bazı gereksinmelerinin karşılaması gerektiğini kaydetti.Kotil, ‘Özellikle yabancı havayolları TAV’ın Esenboğa için uyguladığıhizmetlerin pahalı olduğunu belirtiyor. Fiyatların biraz daha aşağıçekilmesini...
SincanBelediye Başkanı Mustafa Tuna, Eskişehir-Ayaş arasında ikinci çevreyolu olabilecek projenin son aşamasına geldiğini belirterek, “Devletinilgili bütün kurumları taşın altına elini koydu ve güzel bir birliktelikörneği sergiledi” dedi. AYAŞ girişinden başlayacak ve Eskişehir Yolu’nabağlanacak olan yeni projeyle, Sincan’ın yol sorununu azaltmayıhedeflediklerini belirten Tuna, 40 kilometrelik yolun bölgeye nefesaldıracağını söyledi. Proje kapsamında yedi adet köprülü kavşak, 700metrelik viyadük, beş üst geçit ve üç demiryolu alt geçit köprüsününyapılacağını dile getiren Tuna, devletin kurumları ile işbirliğiyapmadan projenin gerçekleşme imkanının olmadığının altını çizdi. Koltukbaşkanı değilim Yapılan 40 kilometrelik çevre yolu bağlantı projesininsadece Sincan’ı ilgilendirmediğini belirten Tuna şunları söyledi:“Başkent hızla gelişiyor. Sincan bu gelişmeden en çok pay alan ilçekonumunda. İlçe nusufusumuz hızla artarken biz de vatandaşlarımızahizmeti götürmek zorundayız. Sadece çöpü toplayıp, koltukta oturmaylabelediye başkanı olunmaz. Geleceğe hazırlıyoruz Sincan içerisinde altıOSB bulunuyor. Bu haliyle Türkiye’nin en büyük ikinci sanayi merkezi.Bunlar daha yüzde yüz kapasiteyle çalışmıyor. Bu bölgeler aktif halegeldiği zaman onlarca TIR trafiğe çıkacak. Mevcut yolların bu kapasiteyecevap verme şansı yok. Biz de geleceğe yatırım yaparak orta ve uzunvadede hem Sincan’ı hem de Ankara’yı rahatlatacak bir projeye imzaattık. Günü kurtarmak yerine ileriye yatırım yapıyoruz. Kurumlarbirlikte çalıştı Ayaş Yolu’ndan başlayan proje Eskişehir Yolu’ndabitiyor. Bu çerçevede hat üzerinde söz sahibi olan kurumların görüşünüalarak konuyu proje haline getirdik. Ulaştırma, Denizcilik ve HaberleşmeBakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Ankara Büyükşehir Belediyesive devletin bütün kurumlarının desteğini alarak bu yola çıktık. 200milyon liralık bu projede bu kadar hızlı yol almamız, ortak akılla neleryapılabileceğinin kanıtı olacak.” Hızla büyüyor ve gelişiyoruz Ankaraçevre yolunun gelecekte yetersiz kalacağını...

 .ARSAMIZ GEREKLİ BELEDİYE VE KURUMLARDAN SORGULANABİLİR . NİTELİĞİARSADIR TAPULU VE İMARLIDIR YOLU ELEKTİRİGİ VE SUYU MEVCUTTUR. 
  • YAPIMI BAŞLAYAN AVRUPA'NIN EN BÜYÜK AVM'SİNİN HEMEN ARKA TARAFINDADIR.
  • ÇAYYOLU-TEMELLİ METROSU İÇİN DÜĞMEYE BASILMIŞTIR.
  •  ULAŞTIRMA BAKANLIĞININ KATKILARIYLA BÖLGENİN NUFUSUNUN 750.000 BULMASI BEKLENMEKTEDİR.
  • 28.000 KONUTLUK UYDUKENT PROJESİ OTURUMUN BAŞLADIĞI ALANDIR.
3SYANİ SAĞLIK SAVUNMA VE SANAYİ PROGRAMININ UYGULAMA ALANIDIR.AYRICA 3ÜNİVERSİTE DAHA ESKİŞEHİR YOLUNA DEĞER KATICAK PROJELERİNİ FAALİYETEGEÇİRMEK ÜZERE. 

NOT: ARSA ALIRKEN LÜTFEN ADA PARSEL BİLGİSİ ALARAK KONTROL EDİNİZ..
ANKARANIN HER BÖLGESİNDE ARSA  BİLGİSİ  EDİNMEK AMAÇLI,  ÜCRETSİZ DANIŞABİLİRSİNİZ.


SİZİN İÇİN UFAK AMA ÇOCUKLARINIZ İÇİN BÜYÜK BİR YATIRIM YAPMAYA NE DERSİNİZ ?  

İletişim:  FAİK KUTLU 0507 753 31 10 
Ofis : 0312 247 37 63 
Fax: 0312 247 3763
E MAİL: faikkutlu@