Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

ADANA'DA/YÜREĞİR(NARKULAK)SATILIK 400 dn.SÜPER MEYVE BAHÇESİ

Açıklamalar

TARIMDA DÜNYANIN GÖZDESİ ÇUKUROVA'NIN EN VERİMLİ VE SULAK TOPRAKLARINDA ÖZENLE TESİS EDİLMİŞ 400 DÖNÜM(DEKAR) NARENCİYE NAR VE SERT ÇEKİRDEKLİ MEYVE BAHÇESİ.
TÜM ÜRÜNLER ÖZELLİKLE İHRACATA YÖNELİK YURT DIŞINDA EN ÇOK TALEP OLAN ÇEŞİTLERDEN SEÇİLMİŞTİR. TARLANIN ALT DRENAJI YAPILMIŞ SIRTA EKİLMİŞTİR, ÖZEL ELEKTRİK ÇEKİLİP TRAFO KURULMUŞTUR, BOL DEVLET SUYU(KANALET)  VE DALGIÇ POMPALI ÇAKMA SUYU VARDIR, DAMLAMA SULAMALIDIR. YOL SU ELEKTRİK VE HİÇBİR TAPU SORUNU YOKTUR MÜSTAKİL TAPULUDUR.
BİLİNÇLİ ELLERDE BEDELİNİ 8-9 YILDA AMORTİ EDEBİLİR.
NARENCİYE BÖLÜMÜ 8500 ADET RIORED VE 2000 ADET STARRUBY GREYFURT ÇEŞİTLERİDİR ANAÇLARI EN VERİMLİ VE DAYANIKLI CİNSTİR VE BAHÇENİN TÜM ÇEVRESİ 1500 ADET MAYER LİMON İLE ÇEVRİLMİŞTİR, AĞAÇLAR 8 YAŞINDA OLMASINA RAĞMEN MÜKEMMEL YETİŞMİŞTİR.
200 DÖNÜM(DEKAR) DE İSE AURORA VİTROPLANT TRİNTİNA NİNFA CİNSLERİNDEN KAYISI VE 1250 ADET NEKTARİN 1350 ADET NAR VE AZ MİKTARDA YEMİŞLİK ÇEŞİTLERİ OLARAK 14000 ADET GENÇ AĞAÇ VARDIR. BAHÇENİN TAMAMINDA BİR TANE BİLE BOZUK BAKIMSIZ AĞAÇ YOKTUR.
TOPLAM 24500 ADET SAĞLIKLI AĞAÇ MEVCUTTUR.

NOT:DAHA BÜYÜK ARAZİ İSTEYEN ŞİRKETLER İÇİN BU BAHÇENİN YAKIN ÇEVRESİNDE SATILIK BENZERİ BAHÇELER DE VARDIR(BAHÇELERİ GÖRMEK İSTEYEN ALICILAR DOĞRUDAN BENİ ARAYABİLİR, ARSLAN GÖRGÜN 0.532.4642730)