UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

AKADEMİ GAYRİMENKUL

AKADEMİ GAYRİMENKUL

AKADEMİ GAYRİMENKUL

AKADEMİ GAYRİMENKUL EMLAK HİZMETLERİ

Akademi Gayrimenkul 1994 yılında gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.23 yılı aşkın süredir faaliyetlerimizde ilk hedef koşulsuz ve şartsız müşteri memnuniyeti olmuş ve bu ilkeden asla taviz vermemiştir.
Gelişen ekonomik konjoktörde Akademi Gayrimenkul modern donanımlarla her zaman yerini almıştır. Rekabetçi piyasa koşullarında etkin iş bilgisi ve geniş portföyü ile her zaman bir adım önde olmuştur.Etiler-Bebek yokuşunda bulunan Akademi Gayrimenkul Boğaz hattında özellikle Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında uzmanlaşmış bir kadro yapısına sahiptir.Üst düzey iş ve faaliyet bilgisine sahip olan kadromuz uzun yıllardan beri beraber çalışıyor olmanın getirdiği öz güven ile müşterilerine en üst düzey servis vermektedir.Kadromuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız en az bir yabancı dil bilmekte,bunun yanı sıra ofisimizde İngilizce,İtalyanca,Fransızca ve İspanyolca dillerinde müşterilerine hizmet verme yetisine sahiptir.
11.YIL

İletişim Bilgileri

  • Emlakçının Hizmet Verdiği Diller
    • IT İtalyanca
    • ES İspanyolca
    • EN İngilizce
    • FR Fransızca
  • Bu emlakçı, İSTANBUL TİCARET ODASI üyesidir.
Mesaj Gönder