UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Konum Seçiniz

  • Ekle
  • Analizi Göster

İstanbul , Satılık Konut Ortalama Birim m² Fiyat Analizi

Son 1 Ay İstanbul

Bölge Endeksi

    • Satılık m² Fiyatı
    • Kiralık m² Fiyatı
    • Amortisman Süresi
Analiz TablosuKasım 17Yıllık DeğişimKasım 17Yıllık DeğişimKasım 17
İstanbul4.755 TL%7 21 TL%-2 19 Yıl
Türkiye *2.883 TL%3 17 TL%-2 14 Yıl
* Tüm Türkiye'deki satılık ve kiralık gayrimenkullerin ortalama değerleri baz alınarak hesaplanmıştır.

İstanbul İlçeleri Satılık Konut Ortalama m² Fiyatları

Gayrimenkul Yatırımınıza Karar Vermeden Önce Detaylı Analiz Edin!

Gayrimenkul yatırımı yapmadan önce bilmek isteyeceğiniz her şey Detaylı Analiz bölümünde. Yatırım yapacağınız emlağın kategorisini (konut, arsa, ticari), durumunu (kiralık, satılık, amortisman), konumunu (İstanbul-Beyoğlu-Taksim, Ankara-Çankaya-Bahçelievler.. gibi) ve analiz etmek istediğiniz tarih aralığını kendiniz belirleyerek değerlendirebilir, yatırımınıza en akılcı şekilde yön verebilirsiniz.

Emlak Endeksi sayfasında www.hurriyetemlak.com üzerinden yayınlanmış tüm ilanlar baz alınarak belirli metotlarla hesaplanarak son kullanıcılara fikir vermek amaçlı endeks verileri sunulmaktadır. Bu analizler kapsamında aktarılan endeks veri ve bilgileri tavsiye niteliğinde olup, işbu bilgilerin kesin doğruluğu, uygunluğu, güvenilirliği garanti edilmez. Analizler sonucunda ortaya çıkan ve son kullanıcıya sunulan endeks veri ve bilgilerinin yanlış anlaşılmasından, www.hurriyetemlak.com alan adlı internet sitesinin yasal kullanım koşullarına aykırı veya izinsiz kullanılmasından ve buna bağlı mağduriyetten Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Bu kapsamda endeks veri ve bilgilerinin her türlü kullanımının sorumluluğu tümüyle son kullanıcıya aittir.