UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

2. Marka Şehirler Zirvesi'ne geri sayım

Şehirlere marka değeri kazandırmayı amaçlayan, güçlü markaların buluştuğu Marka Şehirler Zirvesi’nde geri sayım başladı. hurriyetemlak.com 21.4.2017 08:35:56
+ A -
2. Marka Şehirler Zirvesi’nde, şehirlerin markalaşma sürecinde hak ettiği değeri doğru algıyla ortaya çıkarmak ve uluslararası yatırımlara zemin oluşturulmasına yönelik konuşmalar ve kararlar ele alınacak.

Bu yıl ikincisi yapılacak 2. Marka Şehirler Zirvesi’nde, sosyo-ekonomik, çevresel ve kültürel açıdan tüm kaynakların verimli ve sürdürülebilir yönetimi, sadece fiziksel kaynakların değil, insani ve sosyal faktörlerle yaşam kalitesini artırmaya yönelik ortak değerler gündeme gelecek. Sait Halim Paşa Yalısı’nda 11 Mayıs 2017 Perşembe günü gerçekleştirilecek 

"Markalarımız ve ülke imajımız güçleniyor”
Şehirlerimizin markalaşmasında imzası bulunan ve prestijini arttıran firmalarımızın tek bir çatı altında toplanacağı büyük buluşmada sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.