UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

“Yerinde dönüşüm için her şey tamam”

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Kökçüoğlu ve Hastane Mahallelerinde yıllardır beklenen dönüşüm için her şeyin tamamlandığını açıkladı. hurriyetemlak.com 15.6.2017 15:22:41
+ A -
İlkadım Belediyesince komşuluk ilişkilerini, paylaşmanın önemini ve birlikteliği pekiştirmek amacı ile düzenlenen Ramazan etkinlikleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Ramazan ayının 18'inci gününde Bahçelievler, İstasyon ve Kılıçdede Mahalle sakinlerinin bir araya geldiği iftar sofrasında sıcak ve samimi bir ortam yaşandı. 

İlkadım hızla gelişiyor

İftar öncesinde Saadet Caddesi’ne kurulan iftar alanına gelerek vatandaşla buluşan Başkan Tok, gördüğü yoğun ilgi karşısında mutlu olduğunu belirtirken, masaları gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Ezanın okunmasıyla oruçların hep birlikte açılmasının ardından konuşan Erdoğan Tok, "Geçtiğimiz yıl aynı niyet ile aynı alanda gerçekleştirdiğimiz iftar programını bu yıl daha da yoğun bir katılımla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Siz değerli hemşerilerimiz için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Yeni belediye hizmet binamızın temel atma törenini görkemli bir şekilde yaptık. Aynı gün Türkiye'nin en büyük gençlik merkezinin tanıtımını gerçekleştirdik. Karadeniz'in en büyük camisi ve külliyesi hızla yükseliyor. Unkapanı Kültür Merkezi yenilenerek modern bir merkez haline geliyor. Kentsel dönüşümde çok büyük adımlar attık. Bunlar gibi birçok hizmeti siz değerli hemşerilerimizle buluşturmak için gece-gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Tüm bu hizmetler ve spordan eğitime camilerimizden okullarımıza birçok örnek proje ile İlkadım gelişiyor ve güzelleşiyor" dedi.

“Bu değişim ve dönüşüm İlkadım için milat olacak”

İlkadım’da mega dönüşüm için önemli bir adım attıklarını söyleyen Erdoğan Tok, “Kökçüoğlu ve Hastane Mahallelerinde yıllardır beklenen dönüşüm için tüm planlama ve imar uygulamaları tamamlandı. Vatandaşlar artık gecekondudan kurtulup yeni konutlar yapabilecek. Denizi ve şehri en iyi noktadan gören Hastane ve Kökçüoğlu Mahalleleri 'yerinde dönüşüm'le herkes tarafından tercih edilen bir merkez olacak. Bu değişim ve dönüşüm İlkadım için milat olacak” şeklinde konuştu.
(İHA)