Google+
ÜCRETSİZ İLAN VER
Sky Towers Samsun

Sky Towers Samsun - Başoğlu İnşaat

Rahat, modern ve huzurlu bir ortamda yaşayabilmeniz için gerekli her detayı düşündük.1/20
Dev foto
 • Teslim Tarihi 2016
 • Projedeki Konut Sayısı 90
 • Toplam Proje Alanı 9627 m2
 • Metrekare Aralığı 254 m2 - 489 m2
 • Oda Seçenekleri 4+1, 5+2

Açıklamalar

Sky Towers Samsun


SKY TOWERS SAMSUN, kentimizin en nadide bölgelerinden Atakum'un Balaç sırtlarında yer almaktadır. Bu noktadan Atakum sahillerinin eşsiz  panoramik görüntüsüne sahip olan Sky Towers, arazi eğimi ve önündeki parsellerin, küçük boyutlarda ve dört kata müsaadeli yapılaşmaya uygun olması nedeniyle, hiç bir zaman önünün kapanması söz konusu olmayan bir konumdadır.

25 ve 26 katlı iki bloktan oluşan SKY TOWERS SAMSUN'da toplam 90 daire mevcuttur. Her katta iki daire bulunmasının dışında, her iki blokta da ikisi bahçe katında, ikisi de 25 ve 26.ncı katlarda olmak üzere toplam dört adet dubleks daire satışa sunulmaktadır.

Normal kat dairelerimiz 4+1 olarak projelendirilmiş olup 254 m2 net kullanım alanına sahiptir.76 m2'lik salonlarımız, modern ve büyük bir genel banyo, çamaşır yıkama ve ütü odası, çok özel ebeveyn banyosu ve büyük bir giyinme odası dışında girişte bulunan vestiyer odası büyük bir depolama ihtiyacını karşılamaktadır.

Her Blokta 10'ar kişilik iki adet yüksek hızlı asansör ile bir adet yük asansörü bulunmaktadır.

SKY TOWERS projesinde rahat, modern ve huzurlu bir ortamda yaşayabilmek için gerekli her detay için titizlikle çalışılmış ve uygulanmıştır.

Yaklaşık 10.000 m2 lik bir arazi üzerinde inşa edilen SKY TOWERS projesinde 8200 m2 yeşil alan mevcuttur. Kapalı otopark 180 araç kapasiteli olup her daireye iki otopark düşmektedir. Geniş güneşlenme alanlarına sahip büyük bir açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, havuz başı cafe deniz manzaralı bir konumda yer alırken, B Blok yanında yer alan kapalı yüzme havuzu, sauna, türk hamamı, fitness merkezi, asma kat ve havuz bölgesinde iki adet vitamin bar, giyinme odaları, dinlenme köşeleri huzur içinde kendinizi yılın her günü tatilde hissetmenizi sağlayacaktır. A Blok yanında geniş bir alanda bulunan çocuk oyun parkı küçüklerin güven içinde oynamalarını sağlayacak  korumalı bir konumdadır.

SKY TOWERS Samsun çevre yoluna sadece 50 m mesafede olup şehir trafiğine hiç girmeden istediğiniz noktaya en kısa sürede ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Özellikle okul çağında çocukları olan aileler için Samsun'un en önde gelen eğitim kurumlarının bulunduğu bölgenin tam merkezinde yer almaktadır.

Siz de geç kalmadan dairenizi ayırtın ve Samsun’un en güzel projesinde yaşamak keyfine sahip olun.

İletişim Bilgileri

Başoğlu İnşaat
 • Telefonlar 362 437 00 09
  362 437 94 44
 • Satış Ofisi Sky Towers
  Balaç - Atakum - Samsun
 • İlgili Kişi
 • Web Sitesi www.samsunskytowers.com
Mesaj Gönder