UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
TURKUAZ KOY EVLERİ

TURKUAZ KOY EVLERİ - PROFİLO İNŞAAT

Seçkin Bir Dünyayı Tamamlayan Eşsiz Keyiflerle Tanışın! Üstelik Profilo Farkıyla... 24 Ay Sıfır Faiz ve Özel Ödeme Koşullarıyla...

1 /10
Dev foto
  • Teslim Tarihi
  • Projedeki Konut Sayısı 126
  • Toplam Proje Alanı 42000 m2
  • Metrekare Aralığı 119 m2 - 238 m2
  • Oda Seçenekleri 2+1, 3+1

Açıklamalar

TURKUAZ KOY EVLERİ
119 m2 ile 238 m2 arasında değişen büyüklüklere sahip Turkuaz Koy Evleri’nin iskan ve kat mülkiyeti tapuları hazır, inşaat tamamlanmış durumda. 12 ay boyunca kesintisiz peyzaj bakımı ve bahçıvanlık hizmeti verilen Turkuaz Koy Evleri’nde her evin kapalı otoparkı var. 24 saat güvenlik ile size özel bir dünyada Yalıkavak’ın keyfi çıkartılabilir. Turkuaz Koy Evleri’nde 4200 m2’lik alana kurulan sosyal tesis içerisinde 2 adet açık ve 1 adet kapalı yüzme havuzu, özel çocuk havuzu, Fitness Center, Sauna ve Cafe Bar yer alıyor. Turkuaz Koy Evleri’ne ait 700 m2 büyüklüğünde bir iskele ve Beach Club ile denizin tüm güzellikleri hayata taşınırken, özel servis araçları ile Beach Club’a, Yalıkavak merkeze ve Yalıkavak PortBodrum Marina’ya kolayca ulaşılabilir. Tüm evlerin deniz manzaralı olarak tasarlandığı Turkuaz Koy Evleri’nde pencereden güneşin batışını izlenebilir, özel anlar paylaşılabilir. Bodrum’un renkli geceleri ise, sadece 20 dakika uzaklıkta. Projenin en büyük özelliklerinden biri de Profilo kalitesi ve ayrıcalıklarıyla sunuluyor olması. Üstelik 24 ay sıfır faiz ve özel ödeme koşulları da uygulanıyor.