UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
Bodrum Mirage

Bodrum Mirage - Mirage Marina

Bodrum'u 12 ay yaşamanın adresi

1 /17
Dev foto
  • Teslim Tarihi 31.05.2017
  • Projedeki Konut Sayısı 40
  • Toplam Proje Alanı 4500 m2

Açıklamalar

Bodrum Mirage
4500m2 arazi üzerine kurulu, 20 adet flat daire ve 20 adet bahçe dubleksinden oluşan sosyal aktiviteli Mirage Marina Bodrum projesi Bardakçı koyunda sırtını ormana dayamış, önünde masmavi deniz manzarası ile tek komşusu yel değirmenleri olan begonvillerle süslenmiş eşsiz bir yaşam alanıdır.
Bodrum marina 'ya 10 dakika , Bardakçı koyuna 5 dakika yürüme mesafesindedir.
Yemyeşil ağaçlar ve begonvillerle süslenmiş bir pyezaj, deniz havası tüm yıl evinizin birkaç adım ötesindedir.
Özel tasarım mutfak ve banyo seçenekleri, kesintisiz koy manzarası ile yazın serin, kışın sıcak ışıl ışıl salon size sunmaktadır. 
Ortak kullanıma ait açık havuz ve güneşlenme alanı , sağlıklı yaşamanız ve konforunuzdan ödün vermeden, her türlü ihtiyacınız düşünülerek oluşturulan sosyal yaşam alanları , kapalı ve açık otopark seçenekleri bulunan projemizde, çocuklarınızla beraber zaman geçirebileceğiniz 2600 m2 botanik bahçeli çocuk parkıda yer almaktadır.
Bodrum'u 12 ay yaşamanın adresi olan Mirage Marina Bodrum Projesi hayallerinize ulaşabileceğiniz günü beklemektedir. Sizler için sevgiyle hayallerinizi tasarlıyoruz.