UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
35. SOKAK

35. SOKAK - AKŞAN YAPI A.Ş.

İzmir'in Yeni Modern Konut Projesi

1 /10
Dev foto
  • Teslim Tarihi 31.12.2012
  • Projedeki Konut Sayısı 555
  • Toplam Proje Alanı 130000 m2
  • Metrekare Aralığı 81 m2 - 272 m2
  • Oda Seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

Açıklamalar

35. SOKAK

2 km’lik tek bir sokak boyunca, 6 farklı tipte, 555 konuttan oluşan, İzmir’in yeni modern konut projesi 35. Sokak ile geleneksel sokak kültürü ve sıcak komşuluk ilişkilerini, modern ve konforlu imkanlar eşliğinde, geniş bahçelerle doğanın kalbinde yaşayacaksınız.

Akşan Yapı’nın 2 milyon metrekarelik büyük tecrübesiyle, müstakiliyet anlayışına göre inşa ettiği 35. Sokak; sıra dışı mimarisi ve konsepti, sosyal olanakları ve karlı yatırım fırsatıyla size bir evden çok daha fazlasını sunuyor.

Tüm bunların yanında, hafif çelik yapı sistemiyle inşa edilen 35. Sokak, yüksek deprem dayanım performansıyla, depreme karşı sevdiklerinizle birlikte güvende olmanızı sağlıyor.

Temellerini çevre üzerine kuran 35. Sokak’ta havadan suya ısı pompasının kullanımı öngörülmüştür. Bu sayede, atmosfere yayılan karbondioksit emisyonlarının azalmasına katkı sağlanması, fosil yakıtların veya diğer yenilenmeyen enerji kaynaklarının kullanımının sınırlanması, yazın soğutma - kışın ısıtma sisteminin doğru kullanılması ve nihayetinde düşük kullanım giderlerinin ortaya çıkması hedeflenmektedir.

35. Sokak, çağdaş yaşamın gerektirdiği tüm ihtiyaçları içinde barındırıyor. Her ayrıntının önemle tasarlandığı projede, kaliteli bir yaşam için gerekli her şey, bir arada sizi bekliyor: 1350 m2’lik Spor Merkezi, Basketbol Sahası, Tenis Kortu, Yürüyüş ve Bisiklet Parkurları, Restoran, Sokak Kahveleri, Kütüphane, Kreş, Süper Market ve Marketler, Organik Sebze ve Meyve Bahçeleri, 35. Sokak Sakinlerine Özel Bahçeler, 24 Saat Güvenlik, İki Adet Açık Yarı Olimpik Havuz, Bir Adet Yarı Kapalı Yarı Olimpik Havuz, Spa Salonu, Fitness Salonu, Vitamin Bar, Türk Hamamı, Sauna.

35. Sokak ile tüm bunlara ve ayrıcalıklı bir yaşama 142.000 TL’den başlayan cazip fiyatlar ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca;
* Mavişehir'e 8 km,
* Konak'a 22 km,
* Havaalanına 33 km,
* Metroya 1 km,
* Otobüs durağına 300 m,
* Bostanlı İskelesi'ne 11 km,
* Limana 17 km,
* Alsancak İskelesi'ne 19 km mesafede.