UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

SOYAK SIESTA - SOYAK YAPI

Hayatın Keyfi Soyak Siesta'da!

1 /3
Dev foto
  • Teslim Tarihi
  • Toplam Proje Alanı 0 m2

Açıklamalar

SOYAK SIESTA

ALAN YAŞIYOR!

İzmir Karşıyaka'da "az katlı" bina anlayışı ile oluşturulan 2.250 konutluk Soyak Siesta'da 1. ve 2. etap daireleri  hemen teslim ediliyor. Soyak Siesta'dan dairenizi 60 ay %0 faiz veya peşina %10 indirim avantajları ile hemen alın, hemen taşının.  Satışlarına Ekim 2008'de başlanan ve yoğun ilgi nedeniyle ilk 4 etabı satışa çıkan Soyak Siesta'dan avantajlı yatırım fırsatını kaçırmayın

Soyak Siesta'da, konforlu, rahat ve kaliteli bir yaşam tarzına sahip olmak mümkün. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor. Soyak Siesta, körfez manzarasından maksimum derecede yararlanabilecek şekilde konumlandırıldı. Proje, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı ve alışveriş merkezlerine yakınlık ayrıcalığı ile daire sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde planlandı. 

Fonksiyonel ve modern yaşam ögelerini içinde barındıran Soyak Siesta projesi,  sahiplerine hemen teslim ediliyor.