UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
ONAG Yaşam Evleri

ONAG Yaşam Evleri - ONAG Yapı

ONAG İnşaat Kalitesi Yeşilova'da

1 /26
Dev foto
  • Teslim Tarihi Hemen Teslim
  • Projedeki Konut Sayısı 96
  • Toplam Proje Alanı 20000 m2

Açıklamalar

ONAG Yaşam Evleri

NASIL BİR SİTEDE YAŞAMAK İSTERDİNİZ.  Güvenlikli, konforlu, akşam eve dönüşlerinizde otopark sorunu yaşatmayacak özel kapalı otoparka sahip, günün yorgunluğunu ve stresini atacağınız ve kendinizi iyi hissettirecek  fitness salonu, sauna ve özel peyzaj düzenlemeleri gibi sosyal donatıları olan, çocuklarınızın güven içinde vakit geçirebilecekleri çocuk oyun alanına sahip, ulaşım sorunu yaşatmayacak iyi bir lokasyon arayışlarınızla örtüşüyorsa tercihiniz ONAG Yaşam Evleri olacak.

ONAG Yaşam Evleri sadece iyi bir site mi.... Tabii ki Hayır.  Dairelerimizde, sıra dışı ve alışılmışın dışında çok özel. Nasıl mı ... Saymaya başlayalım ...... Brüt 175 m2.lik 3 + 1 daireler, ergonomik kullanım ve yerleşim kolaylığı, daireleri gezerken fark edeceğiniz ince düşünülmüş detaylar, daire girişi çelik kapı, mobilya vestiyer ve iç kapılar, biri ebeveyn odasında diğeri genel iki banyo, her dairede Mitsubishi Electric marka multi inverter 4  adet klima,  mutfakta fırın, bulaşık makinası, ocak, davlumbaz ve mikrodalga fırından oluşan beşli ankastreler,  elektrikli panjur, özel alçıpan uygulamaları, merkezi sistem uydu yayınları, görüntülü diafon, merkezi sistem doğalgaz, yangın ve deprem yönetmeliğine uygun uygulamalar, Schüco marka PVC doğramalar ve dahası.

Peki öyle bir dairede yaşamak hakkınız değil mi.... O halde sizi  ONAG Yaşam Evleri’ne bekliyoruz. İyi bir tercih.... Ömür boyu mutluluk.

SOSYAL OLANAKLAR :  Hayatı Yeniden Tanımlayın. Projemiz çevre yoluna 300 mt., alışveriş merkezlerine 350 mt., Şifa Üniversitesi Hastanesine 400 mt., Bahçeşehir Kolejine 150 mt. Ege Üniversitesine 700mt., metro istasyonuna 600 mt., Halkapınar Stadyumuna 1 km., Konak’a 2,5 km. mesafede ideal bir lokasyona sahiptir. Özel kapalı otoparkı, fitness salonu, saunası, özel peyzajı ile hayatı yeniden tanımlayacağınız bu projede olmak haklı bir ayrıcalık sağlayacaktır. Bu konforu yaşamak hakkınız.

TEKNİK ŞARTNAME         :

SİTEDE YAPILACAK İMALATLAR

Site tasdikli proje ve eklerine uygun olarak yapılacaktır.

Sitenin dış cephesinde inşaatın eksiksiz tesliminden sonra hiçbir değişiklik olmayacaktır. (uydu takma, klima takma veya bulunduğu katı farklı boyama vb.)

Sitenin çatısı su ve ısıya karşı izole edilecektir.

Sitenin dış cephesi kısmen iki kat sıva, kısmen silikonlu giydirme cephe yapılacaktır.  Pencere podyeleri granit olacaktır.

Siteye merkezi sistem uydu yapılacaktır.

Sitenin su tesisatı TSE’li PPRC borudan olacaktır.

Sitenin elektrik kablo ve prizleri TSE’li olacaktır. Tüm binaya trifaze elektrik sistemi yapılacaktır.

Sitenin su ve elektrik saatleri ile posta kutularına uygun yerler tahsis edilecektir

Sitenin giriş kapısı dekorlu ahşap giydirmeli demir doğrama veya alüminyum olacaktır.

 Sitenin giriş sahanlığı ve kenarları görünümüne uygun granit, mermer, kompozit, doğal ahşap, v.b. kaplanacaktır.

Sitenin tüm merdivenleri hazır basamak olacaktır.

Sitenin bahçe tanzimi müteahhitin isteği doğrultusunda yapılacaktır.

Bütün dairelere merkezi sistem doğalgaz kombi kalorifer ve İzmir iklimine uygun panel radyatör takılacaktır.

Bütün daireler için bir hidrofor konulacak ve ayrı bir vana ile dairelere bağlanacaktır.

Sitenin imarına uygun iki kapıcı dairesi yapılacaktır.

Her daire için görüntülü diafon konuşma teşkilatı yapılacaktır.

Sitede toplam 4 (dört) adet TSE’li dubleks çalışan asansör yapılacaktır.

DAİRELERDE YAPILACAK İMALATLAR

Daire giriş kapısı  çelik kapı olacaktır.

Dairenin diğer bütün iç kapıları kaplamalı mobilya kapı olacak kapıya uygun cam ve aksamları takılacaktır.

Dairenin pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama olacak, ISI cam takılacaktır.

Tüm dış doğramalar PVC olacaktır.

Tüm dış doğramaların üstüne elektrikli panjur takılacaktır.

Daireye görüntülü diyafon takılacaktır

Tüm fayans seramik ve granitler, Serra Seranit olacaktır. Vitrifiye bataryalar ve aksamlarda ARTEMA,  E.C.A. veya benzerleri olacaktır.  

SALONDA YAPILACAK  İMALATLAR

Taban kısmı laminant parke, sıva dibi aynı parkeden olacaktır. Duvarları çepeçevre saten boya olacak ve alçıpanlı perdelik yapılacaktır. Duvarda gerektiği kadar topraklı priz, bir adet telefon bir adet TV prizi olacaktır.

ODALARDA YAPILACAK İMALATLAR

Taban kısmı laminant parke sıva dibi aynı parkeden olacaktır. Duvarları çepeçevre saten boya olacak ve alçıdan kartonpiyer ve perdelik yapılacaktır. Her odaya kullanışına göre duvarda priz olacaktır.

 HOL VE ANTREDE  YAPILACAK İMALATLAR

Taban kısmı seramik sıva dibi aynı seramikten olacaktır. Duvarları çepeçevre saten boya olacak, yerine uygun vestiyer yapılacaktır. İki adet lamba, bir adet telefon prizi, bir adet topraklı piriz olacaktır.

 MUTFAKTA  YAPILACAK İMALATLAR

Taban kısmı seramik duvarlar bazı yerlerine fayans bazı yerlerine saten boya olacaktır. Bankoya doğal granit krom veya pres evye konacaktır. Banko üstü ve altı hazır mutfak yapılacaktır. Yerine uygun davlumbaz konulacaktır. 6 Adet topraklı priz konulacaktır. Bataryalar ARTEMA, E.C.A. veya benzeri olacaktır.

BANYODA  YAPILACAK İMALATLAR

Taban kısmı 1.sınıf seramik, duvarlar tavana kadar 1.sınıf renkli fayans olacaktır. Tekne, hilton lavabo, asma klozet, İki Adet batarya, biri küvette diğeri hilton lavaboya takılacaktır. Kağıtlık, lamba, 2 Adet topraklı priz yapılacaktır. Asma tavan olacaktır

YATAK ODALARINDAKİ  DUŞLARDA YAPILACAK İMALATLAR

Taban 1.sınıf seramik, duvarlar tavana kadar fayans olacaktır. Asma klozet, lavabo, duş teknesi ve kağıtlık olacaktır. Tavan kısmı asma tavan olacaktır.

 BALKONLARDA  YAPILACAK İMALATLAR

Tabanlar seramik, sıva dibi de aynı malzemeden yapılacaktır. Duvarlar tavana kadar betonite olacaktır.  Korkuluklar cam üstü alüminyum eloksallı veya krom olacak. Bir adet musluk, Bir adet topraklı priz  yapılacaktır.

GÜVENLİK VE KALİTE   : Güvenlikli özel sitede yaşamanın keyfini süreceksiniz.

ULAŞIM VE KONUM        : Çevre yoluna yakın, toplu taşıma araçlarının güzergahında, ideal konumuyla sizleri cezbedecektir.