UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
Megapol Çarşı Kule

Megapol Çarşı Kule - Megapol Group

7. kulemiz Megapol Çarşı Kule; İzmir’in yeni kent merkezinde, ticaretin tam kalbinde, lansmana özel fiyatları ile sizleri bekliyor...

1 /25
Dev foto
  • Teslim Tarihi 31.03.2018
  • Projedeki Konut Sayısı 49
  • Toplam Proje Alanı 43071 m2

Açıklamalar

Megapol Çarşı Kule
Projemiz 24 kattan oluşmaktadır. Zemin katta 6 adet depolu dükkan bulunmaktadır. 5 kat otopark alanıdır. 6.katımız toplantı ve seminer organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için kongre merkezleri olarak tasarlanmıştır. 7. ve 17.katlar ofis katlarıdır. Her katta 9 adet ofis olup toplamda 99 adet ofis bulunmaktadır. 18. kattan 22. kata kadar olan kısımda premium ofisler bulunmaktadır. Her katta 9 adet ofis olup toplamda 45 adet ofis bulunmaktadır. 23. ve 24. katlar ise dubleks premium home ofislerdir. 

PROJEMİZİN YERİ;
Projemiz yeni kent merkezindedir.  İzmir Gaz binasının önünden yol takip edildiğinde Megapol Çarşı Kule binası görülecektir. Yenişehir Gıda ve İnşaatçılar Çarşısı girişine yakın olup, Halkapınar-Hilal Metro ve İzban istasyonlarına yürüme mesafesindedir.
 
GÜVENLİK VE ÖZELLİKLERİ;
Bina yönetimi Megapol bünyesinde çalışan profesyonel bir ekip tarafından sağlanmaktadır. 24 saat güvenlik, temizlik, teknik servis, bahçe bakımı gibi hizmetler sunulmaktadır. 

MEGAPOL İLE YATIRIM
Projemizin bulunduğu alan gökdelenler bölgesi olacak olup birçok yerli ve yabancı yatırımcı burada projeye başlayacaktır. İzmir-Ankara raylı tren hattı ve İzmir-İstanbul otobanının açılacak olmasının da katkılarıyla birçok büyük firma merkezini İzmir'e taşıyacaktır. Konumumuzun yeni ticaret merkezinde olması ve bölgenin gelişen değerleri yatırımınızın kazanç sağlamasını garanti eder. Megapol yatırımları ile dolardan 2 kat, Türkiye ortalamasından ise 3 kat fazla getiri sağlayın. 7. kulemiz Megapol Çarşı Kule ile siz de kazanın.