UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
Şehir Konakları

Şehir Konakları - SUR YAPI

Sur Yapı’dan Modern Zaman Konakları

1 /12
Dev foto
  • Teslim Tarihi 30.04.2019
  • Projedeki Konut Sayısı 208
  • Toplam Proje Alanı 13000 m2

Açıklamalar

Şehir Konakları
SUR YAPI ŞEHİR KONAKLARI: HAYATIN İÇİNDE, ALIŞILMIŞIN DIŞINDA!

Hayal edin! Şimdi yeni evinizde, yani Şehir Konakları’ndasınız. Pencerenizi açtığınızda duyduğunuz ilk şey kuşların sesi, gördüğünüz ilk şey yeşilin bin bir tonu... Ama hâlâ şehrin dinamizmiyle dolu, seçkin bir hayatın parçasısınız. Hayali bile güzel değil mi? Burada, ihtiyacınız olan her şey düşünülmüş ve sizin için bir araya getirilmiş. Tek eksik, siz ve aileniz!

KONAK YAŞAMI HİÇ BU KADAR ŞEHİRLİ OLMAMIŞTI!

Geçmişte prestijli ve konforlu bir yaşam göstergesi olan konakların modern bir yorumu Şehir Konakları... Dünyanın en güzel şehrinde, şık bir dokunuş, göz alıcı modern mimarisiyle Sur Yapı’nın imza projelerinden biri! Rafine bir zevki ve doğallığı, geçmişi ve geleceği bir araya getiren, içinde nice güzellikler saklayan Şehir Konakları, Ümraniye’nin en güzel yerinde, Metrogarden alışveriş merkezi ve metroya yürüme mesafesinde yer alıyor. Kalbinde yeşilin onlarca tonunu taşıyan Şehir Konakları, modern mimarisiyle şehir hayatına yeni bir anlam katıyor. Çekmeköy’ün yanıbaşında, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede olan Şehir Konakları, üstelik yeni açılan Kuzey Marmara-TEM Otoyolu bağlantısı ile trafiksiz 10 dakikada Altunizade’ye ulaşmanın keyfini yaşatıyor.

GÜZEL BİR GELECEK İÇİN DEĞER!

Bugünü doyasıya yaşamak varken, geleceği düşünmeye gerek var mı? Siz hayatınızı dolu dolu yaşayın... Sur Yapı sizin için düşünüyor. Sur Yapı, yıllar geçse de değerini kaybetmeyecek modern zaman konaklarını Ümraniye’nin en güzel yerinde hayata geçiriyor. Ulaşım kolaylığı, detaylıca planlanmış sosyal ve ticari alanları, Şehir Konakları’nı her anlamda daha değerli ve eşsiz kılıyor. Şehir Konakları’nın çarşısıyla, günlük ihtiyaçlarınıza ulaşmak çok kolay. Evinizden sadece birkaç metre uzaklıktaki Şehir Konakları Çarşı’da, aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Şehir Konakları’nın dört bir yanında yer alan ofisler, alışveriş merkezleri, yürüme mesafesindeki Üsküdar-Çekmeköy metrosu, Necip Fazıl durağı, üç köprüye de olan yakınlığı, şimdi olduğu gibi gelecekte de cazibe noktası olacağını gösteriyor. Bulunduğu değerli bölgede, bu son kalan büyük arazide yer alan ayrıcalıklı konut projemize sizleri davet ediyoruz.