UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
Alya Park Pendik

Alya Park Pendik - Barış İnşaat

Ufuktaki Çizginiz

1 /20
Dev foto
  • Teslim Tarihi 26.11.2017
  • Projedeki Konut Sayısı 76
  • Toplam Proje Alanı 22500 m2
  • Metrekare Aralığı 123 m2 - 166 m2
  • Oda Seçenekleri 2+1, 3+1

Açıklamalar

Alya Park Pendik
Mavinin eşsiz huzurunu Alya Park Pendik’te yaşayın!

Adalar’a komşu olacağınız Alya Park Pendik, AVM üzerinde yer alan, deniz manzaralı 76 konutluk rezidansıyla sizleri bekliyor. Barış İnşaat farkıyla siz de Alya Park Pendik’teki yerinizi alın, mavinin her tonunu keşfedeceğiniz huzur dolu bir yaşamla tanışın.

1995’ de sektöre giriş yapan ve 2003 yılından bugüne sektörde Barışİnşaat A.Ş. imzasıyla gerçekleştirdiği nitelikli projelerle istikrarlıbüyüme ivmesini büyük adımlarla sürdürmektedir. Barış İnşaat A.Ş.öncelikle taahhüt, beraberinde anahtar teslim olarak yüklendiğiprojelerle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek,kaliteli ve hızlı çözümlere adını yazdırdığı pek çok konut, sanayitesisi ve is merkezi projesiyle sektörde kısa sürede haklı ve kalıcı biryer edinmiştir.

Barış İnşaat A.Ş. olarak, hep geleceğe bakarak, ödün vermediğimiz değerlerimizle başarılı projelere imza atmaya devam edeceğiz.ALYA PARK PENDİK