UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
Royal Garden Kartal

Royal Garden Kartal - Royal Group

Royal Group, Kartal’da standartları yükseltmeye geliyor.

1 /30
Dev foto
  • Teslim Tarihi
  • Toplam Proje Alanı 13346 m2

Açıklamalar

Royal Garden Kartal
Royal Group, Kartal’da standartları yükseltmeye geliyor.

Hazır olun!

Hayal ettiğiniz bir yaşama kavuşmanın, Prens Adaları manzarasına karşı sağlam bir yatırım yaparak 
geleceğe güvenle bakmanın zaman geldi. Sizi Royal Group güvencesiyle İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da, muhteşem Prens Adaları manzarasına karşı standartlarınızı yükseltmeye davet ediyoruz. Royal Garden Kartal, 3.50m kat yüksekliğine sahip ferah daireleri, eşsiz manzarası, 10.500m²lik net peyzaj ve ortak kullanım alanı, dört mevsim kullanılabilir açılır-kapanır yüzme havuzu, kreşi ve daha pek çok benzersiz konfor özellikleriyle standartlarınızı yükseltiyor.

Royal Garden Kartal...  Burada mutluluk, huzur, konfor standart.


 %80 yeşil alan, %100 mutluluk.

Royal Garden Kartal’da yemyeşil bir hayat sizi bekliyor. Size standartların üzerinde bir yaşam sunabilmek için çalışan Royal Group, 13.500 m²’lik alan üzerine kurulu olan Royal Garden Kartal’ın %80’ini yeşil ve ortak alanlara ayırdı. 
Yemyeşil bahçeleri, hayatınıza renk katacak sosyal yaşam alanları, yürüyüş parkurları, özel barbekü alanı, kameriyeleri, spor alanları ve hayatınızı kolaylaştırmak, sosyal yaşamınızı zenginleştirmek için titizlikle planlanmış birçok konfor özelliğiyle, Royal Garden Kartal’da yüksek yaşam kalitesi standart.
Çocuklarınız güvenle emanet edebileceğiniz, alanında uzman öğretmenlerin eğitim verdiği kreşi, çocuk oyun alanları ve ister aileniz ister konuklarınızla keyifli zamanlar geçireceğiniz ya da bilgisayarınızı alıp rahatça çalışabileceğiniz Garden Cafe, siz değerli Royal Garden Kartal sakinlerini bekliyor.