UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
KAĞITHANE 7000

KAĞITHANE 7000 - GENYAP

Aileler için tasarladık.

1 /19
Dev foto
  • Teslim Tarihi 31.08.2016
  • Projedeki Konut Sayısı 122
  • Toplam Proje Alanı 7000 m2

Açıklamalar

KAĞITHANE 7000
KAĞITHANE 7000, 8 blok ve 122 daireden oluşmakta olup, 90m² ile 260m² arasında 2+1 3+1 ve 3+1 4+1 5+1 dubleks seçenekleriyle herkesin ihtiyacına uygun daireler bulunmaktadır.
KAĞITHANE 7000’de sakin, huzurlu, konforlu bir yaşamın hayalini kuran sizler için her şeyin en iyisi düşünüldü.
Şıklığın ve konforun ön planda tutulduğu geniş iç mekanlar tasarladık.
KAĞITHANE 7000 aile konsepti üzerine tasarlanmıştır. Bu bağlamda;
BAY VE BAYANLAR İÇİN AYRI KAPALI YÜZME HAVUZLARI VE YİNE BAY VE BAYANLAR İÇİN AYRI FİTNESS SALONLARI, SAUNALAR, cafeterya, çocuk parkı, kapalı otopark, güvenlik gibi sosyal imkanları olan projemizde aile yaşamı konsepti tasarlanmıştır.
Çocuklarınız çocuk parkında güven içinde oynarken sizler de gönül rahatlığıyla dilerseniz havuzunuzda yüzebilecek ve sporunuzu yapabileceksiniz.
Dostlarınızla, komşularınızla sohbet edebilmek için uygun mekanlar aramanıza gerek kalmadan sitenizin cafesinde 3300m2’lik geniş bahçenizde hem kahvenizi yudumlayıp hemde temiz havayı içinize çekebileceksiniz.
GENYAP bugüne kadar kaliteden ödün vermeden birçok başarılı projeye imza atmıştır. Amacımız yalnızca konut üretmek değil aynı zamanda insanların beklentilerini karşılamak ve kendilerini mutlu hissedebilecekleri mekanlar tasarlamaktır.
KAĞITHANE 7000’de yerinizi ayırtmak için geç kalmayın.
Konum:
Projemiz bulunduğu konum itibariyle şehrin önemli noktalarına, toplu ulaşıma ve yapılacak olan Mecidiyeköy- Mahmutbey metrosuna olan yakınlığıyla hem şehrin içinde olmanın hemde şehrin gürültü ve stresinden uzak olmanın avantajını bir arada sunuyor. E5 ve E6’nın arasında bulunan KAĞITHANE 7000’den Mecidiyeköy’e, Maslak’a, Şişli’ye, Levent’e, İstanbul Boğazı’na ulaşmak yalnızca 10 dakika mesafededir.