UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
Demirlipark Plus

Demirlipark Plus - Demirli Yapı

Yol Yakınken Park Plus’ta olun ,HER YERE 1 DK

1 /10
Dev foto
  • Teslim Tarihi 01.09.2018
  • Projedeki Konut Sayısı 152
  • Toplam Proje Alanı 4781 m2

Açıklamalar

Demirlipark Plus
İstanbul Anadolu Yakasının tam merkezinde E-5 ve Tem bağlantı yolunun kesiştiği noktada her türlü        toplu ulaşım imkanının bir arada bulunduğu ,Sahrayıcedit’in merkezinde yükselecek olan Demirli Park Plus projemizin sakinlerine özel; her yaşa,her yaşantıya uygun,özgürce kullanılabilen yaşam alanlarıyla,modern mimari kültürünün dairelerde sunduğu konforla,İstanbul’un eşsiz deniz manzarasıyla yuvanızda her günün her saatinde,mutlu ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.
Demirli Park Plus projemiz beklentilerinizin üstündeki yeni bir yaşamı sizlere sunuyor.Projemiz 2 blok ,144 adet 2+1 daire ve 8 adet 4+1 dubleks toplamda 152 adet konuttan oluşmaktadır.
4781 m2 arazi ve muhtelif katlardan deniz manzarasına sahip olan daireler,Yeşil alan ve sosyal tesisler toplam proje alanının %70’ine konumlandırılmıştır.Projemizde açık havuz,çocuk oyun alanı ,basketbol sahası ,sauna,fitness,kamelyalar,24 saat güvenlik,jeneratör,kapalı otopark bulunmaktadır.