Google+
ÜCRETSİZ İLAN VER
Essa Flora Evleri

Essa Flora Evleri - ESSA YAPI

Çekmeköy’de Doğanın İçerisinde Modern Bir YaşamEssa Flora Evleri


İstanbul’un gözde yerleşim yeri olan Çekmeköy bölgesinde, doğa içerisinde 12 dönüm arazi üzerinde konumlandırılmış 3 katlı 5 blok, 59 daireden oluşan Essa Flora modern mimarisi ile farklılaşan butik bir proje. Daireler iki yöne de cepheli olup, her cepheden orman manzarasına sahip olmaları ile Essa Flora’da yaşam gerçek anlamıyla doğa ile bir bütün.

Şehrin karmaşasından uzak,  bir o kadar da şehre yakın bir konumda, FSM köprüsüne 10dk, Boğaziçi köprüsüne 15dk mesafede ve 3. köprünün planlanan çıkışına da 5 dk uzaklıktadır. 
 
Essa Flora projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri mevcuttur. Dairelerin hepsi birbirinden farklı olup, bahçe katı, ara kat, çatı dubleksleri, villa tipi gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. 
 
Bahçe katı daireler 58 m2 ila 232 m2  arasında değişen geniş bahçe kullanım alanına sahiptir. Ayrıca her dairenin kendine ait kapalı otoparkı ve deposu bulunmaktadır.
 
Essa Flora projesi 2 yüzme havuzu, 2 çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, basketbol alanı, fitness salonu,barbekü alanı, yürüyüş alanları ve oldukça geniş peyzaj alanları ile sosyal  donatılar sunuyor.
 
Dairelerde TV ve telefon hattı, kablolu yayına uygun borulama alt yapısı, klima alt yapısı, site içerisinde Wİ-Fİ kablosuz internet alt yapısı, ortak alanlarda ve kapalı otoparkta yangın alarm sistemi, daireler merkezi yerden ısıtma, kameralı güvenlik  ve site güvenliği ile interkom sistemi gibi donatılar sunulmuştur. Ayrıca Siemens marka ankastre de dairelerde mevcuttur.

Daire teslimatları 2014 Ağustos ayında olup satışlarımız hızla devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

ESSA YAPI
  • Telefon 4440417
  • Satış Ofisi Ertuğrul Gazi Cad. (Eski Sultan Murat Cad.) Atlas Sok. No:6 34782
    Merkez - Çekmeköy - İstanbul
  • İlgili Kişi
  • Web Sitesi www.essaflora.com
Mesaj Gönder