UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
Essa Flora Evleri

Essa Flora Evleri - ESSA YAPI

Çekmeköy’de Doğanın İçerisinde Modern Bir Yaşam

Essa Flora Evleri

ŞEHRİN KARMAŞASINDAN UZAK, BİR O KADAR DA ŞEHRE YAKIN KONUMLANDIRILAN ESSA FLORA FSM KÖPRÜSÜNE 10,BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜNE 15 DAKİKA MESAFEDEKİ KONUMUYLA İKEA, BUYAKA, MEYDAN CAPİTOL GİBİ AVM’LERE, ÜMRANİYE PLAZALAR BÖLGESİNE, ÖZEL VE DEVLET HASTANELERİNE, ÖZEL VE DEVLET EĞİTİM MERKEZLERİNE, ANA ARTERLERE VE BAĞLANTI YOLLARINA VE ÇOK YAKINDA BİTMESİ PLANLANAN ÜSKÜDAR-ÇEKMEKÖY METROSUNA YAKINLIĞI İLE DİKKATİ ÇEKİYOR.
SOSYAL DONATI VE REKREASYON ALANLARIMIZDA İKİ ADET YÜZME HAVUZU, İKİ ADET ÇOCUK HAVUZU,KAPALI VE AÇIK OTOPARK ALANLARI,HER DAİREYE AİT DEPO KULLANIM ALANLARI, ÇOCUK OYUN ALANLARI VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI BULUNMAKLA BERABER GÜNÜN YORGUNLUĞUNU ORMAN YÜRÜYÜŞÜ İLE DE ÜZERİNİZDEN ATABİLİRSİNİZ.
ÖRNEK DAİREMİZİ GÖRMEK VE PROJEMİZLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ SİZLERİ SATIŞ OFİSİMİZDE HERGÜN 09:00-18:00 SAATLERİ ARASINDA AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ.

DETAYLAR İÇİN LÜTFEN SATIŞ OFİSİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.
                                                      444 0 417