UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
1 /10
Dev foto
  • Teslim Tarihi 1.Etap Kasım_2011
  • Projedeki Konut Sayısı 1012
  • Toplam Proje Alanı 51000 m2
  • Metrekare Aralığı 55 m2 - 284 m2
  • Oda Seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1

Açıklamalar

ADAPARK
SURYAPI 20. YILINI ADAPARK’TA MUHTEŞEM FIRSATLARLA KUTLUYOR!

Sur Yapı’nın İstanbul’un yeni çekim merkezi Sancaktepe’de bulunan, 200 milyon dolar değerindeki projesinde Adapark Sakinleri Meyveyi Dalından Yiyor.  Ya Siz?

3.000.000 m2 inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi… Sizden aldığımız güçle 20 başarılı yılı geride bıraktık. Şimdi 20. yılımız şerefine AdaPark’ta müthiş kolaylıklarla konut sahibi olma fırsatını sunuyoruz. Gelin, 20. yılımızı hep birlikte  elmanın dalından yendiği AdaPark’ta kutlayalım!

İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan  AdaPark’ta ev sahibi olanlar site içerisinde yer alan meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek. Balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan AdaPark, nar, elma, kiraz, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleriyle unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak.  

Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam alanı sağlayacak olan AdaPark, konforlu bir yaşam seçeneği sunuyor.