Google+
Projeler
KALE ÖZGÜR EVLER


KALE ÖZGÜR EVLER - KALE KİLİT

ÖZGÜRLÜK GÜVENLİ YAŞAMAKTIR

Projenin Haritadaki Yeri

Proje Bilgileri

İstanbul

Beylikdüzü
Cumhuriyet
Oda Seçenekleri  :  2+1, 3+1, 6+1
Metrekare Aralığı  :  124 m2 - 300 m2
Teslim Tarihi  :  Oturuma Hazır
Projedeki Konut Sayısı  :  136
Toplam Proje Alanı  :  33000 m2

İletişim Bilgileri

Telefon  :  212 855 42 05
Satış Ofisi  :  Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Osmanlı Caddesi No:42 Beykent / Beylikdüzü / İstanbul www.kaleozgurevler.com
Cumhuriyet - Beylikdüzü - İstanbul
İlgili Kişi  : 
  Mesaj Gönder

KALE ÖZGÜR EVLER


Kale Kilit, Kale markasının gücü ve güvenini Kale Özgür Evler projesi ile konut sektörüne taşıdı. Kale Özgür Evler, Kale Kilit markasının güvenlik konusundaki deneyimini ve uluslararası başarılarını konut sektörüne yansıtarak huzurlu, konforlu ve yeşil bir yaşam sunuyor.

Kale Özgür Evler, maket üzerinden değil, tamamlanmış, yerleşime hazır olarak satışa sunularak, konut sektöründe son yıllarda unutulan bir anlayışı yeniden canlandırıyor. Kale Özgür Evler, İstanbul'un yeni yerleşim merkezi Beylikdüzü Beykent'te 33.000 m² brüt inşaat alanında 8 katlı 2 blokta, 5 farklı daire seçeneği sunan 136 adet konuttan oluşuyor.

Kale Özgür Evler, dışta cam ve ahşap bina kaplaması, içte ise her biri birinci sınıf malzeme seçimi ile kalite ve konforu bir arada sunuyor. 124 m²'den başlayan ve 300 m² dubleks dairelere kadar çıkan geniş daire tipleri ve boydan boya cam kaplı cephe sistemleri ile ferah ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

* İNŞAATI TAMAMLANMIŞ, TAŞINMAYA HAZIR DAİRELER