UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
KALE ÖZGÜR EVLER

KALE ÖZGÜR EVLER - KALE KİLİT

ÖZGÜRLÜK GÜVENLİ YAŞAMAKTIR

1 /9
Dev foto
  • Teslim Tarihi Oturuma Hazır
  • Projedeki Konut Sayısı 136
  • Toplam Proje Alanı 33000 m2
  • Metrekare Aralığı 124 m2 - 300 m2
  • Oda Seçenekleri 2+1, 3+1, 6+1

Açıklamalar

KALE ÖZGÜR EVLER
Kale Kilit, Kale markasının gücü ve güvenini Kale Özgür Evler projesi ile konut sektörüne taşıdı. Kale Özgür Evler, Kale Kilit markasının güvenlik konusundaki deneyimini ve uluslararası başarılarını konut sektörüne yansıtarak huzurlu, konforlu ve yeşil bir yaşam sunuyor.

Kale Özgür Evler, maket üzerinden değil, tamamlanmış, yerleşime hazır olarak satışa sunularak, konut sektöründe son yıllarda unutulan bir anlayışı yeniden canlandırıyor. Kale Özgür Evler, İstanbul'un yeni yerleşim merkezi Beylikdüzü Beykent'te 33.000 m² brüt inşaat alanında 8 katlı 2 blokta, 5 farklı daire seçeneği sunan 136 adet konuttan oluşuyor.

Kale Özgür Evler, dışta cam ve ahşap bina kaplaması, içte ise her biri birinci sınıf malzeme seçimi ile kalite ve konforu bir arada sunuyor. 124 m²'den başlayan ve 300 m² dubleks dairelere kadar çıkan geniş daire tipleri ve boydan boya cam kaplı cephe sistemleri ile ferah ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

* İNŞAATI TAMAMLANMIŞ, TAŞINMAYA HAZIR DAİRELER