UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
UkraCity

UkraCity - Ukra İnşaat

60 ay vade %0 faiz Ukra City'de

1/7
Dev foto
  • Teslim Tarihi 31.12.2012
  • Projedeki Konut Sayısı 2500
  • Toplam Proje Alanı 42000 m2
  • Metrekare Aralığı 75 m2 - 160 m2
  • Oda Seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1

Açıklamalar

UkraCity
UkraCity, Avrupa yakasının önemli merkezlerinden biri olmaya aday Beylikdüzü’nün tam kalbinde, 42 dönüm alan içine kurulmuş olan yeşil dostu bir konsept projedir. %85’i yeşil alandan oluşan bu dev proje 6 adet kare ve 1 adet yıldız bloktan oluşmaktadır. Bu bloklar birbirinin manzarasını engellemeyecek şekilde yerleşmiştir. Yeşil alanlar ise çocuk oyun alanları, yansıma havuzları ve renkli bir dünya sunan peyzaj tasarımı ile hem yaşam alanı olarak hem de görsel açıdan projeyi daha da zengin kılmaktadır. Proje bünyesinde ayrıca 560 m2 büyüklüğünde bir yetişkin açık yüzme havuzu, 75 m2 büyüklüğünde açık çocuk yüzme havuzu, 128 m2 büyüklüğünde bir kapalı yüzme havuzu ve 900 m2 büyüklüğünde bir sosyal tesis bulunmaktadır. Sosyal tesis içinde bulunan market, kreş, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve fitness merkezi UkraCity’de yaşamı daha da kaliteli kılmak için özenle tasarlanmıştır.

Yine site içindeki araç trafiği de bu kaliteli ve detaycı yaklaşımla en rahatsızlık vermeyecek şekilde düzenlenmiştir. Her dairenin kapalı otoparkı, o dairenin bulunduğu bloğun altında yer alacak şekilde projelendirilmiştir. Zorunlu ring trafiği blokların arasından ilerlerken, kapalı otoparklara inen rampalar doğrudan site ana girişi ile ilişkili olarak düzenlenmiş ve bu sayede site içinde trafik en alt seviyeye indirilmiştir. Yoğunluğu azaltmak adına ayrıca ana giriş dışında iki farklı araç girişi de site sakinlerinin kullanımına verilmiştir. Site içi yol ayrıca bisiklet ve koşu parkuru olarak kullanılabilecek şekilde düzenlenmiştir.

UkraCity’de yaşam kalitesinin en üst seviyede olması için güvenlik konusu da her açıdan düşünülmüş ve tam güvenlik sunacak şekilde oluşturulmuştur. 7/24 hizmet veren güvenlik elemanları ve kameralı güvenlik sistemi, her daire ile bağlantılı görüntülü diyafon sistemi, jeneratör, merkezi kullanma suyu deposu ve hidrofor sistemi, kolayca ulaşılabilecek yangın merdivenleri, duman girişini engelleyen basınçlandırma sistemi, acil anons ve aydınlatma sistemi ile TS500 Deprem Yönetmeliği ve TSEN206 Hazır beton yönetmeliğine uygun olarak yapılmış olan statik projelendirmesi ile her açıdan güvenli bir yaşama olanak sunmaktadır. 
UkraCity, hastanelere, okullara havaalanına, fuar merkezine, alışveriş merkezine, Metrobüse, E5 ve E6 karayollarına, denize ve hatta göle yakınlığı ile çok özel bir konuma sahiptir.

1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam 2.500 konutun yer aldığı UkraCity’de daireler sahiplerine Aralık 2012’den itibaren teslim edilecektir.

KAÇIRILMAZ FIRSATLARLA SON DAİRELER SATIŞTA!

Proje başlangıç aşamasından bugüne yoğun talep gören Ukracity’nin 1. Faz dairelerinin satışı 60 ay%0 faiz imkanıyla devam etmektedir. UkraCity’li olmak isteyenlerin tercihlerine göre özel peşinat ve taksit seçenekleri de satış görüşmeleri esnasında kişiye özel teklifler olarak oluşturulmaktadır.