UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
Bahçeşehir Quartz

Bahçeşehir Quartz - Evdekifirsat.com

BAHÇEHİRLİ OLMAK ARTIK BİR AYRICALIK DEĞİL

1 /6
Dev foto
  • Teslim Tarihi
  • Toplam Proje Alanı 0 m2

Açıklamalar

Bahçeşehir Quartz

BAHÇEŞEHİR PROJELERİ

PEŞİNAT YOK, HEMEN TAPU, HEMEN TESLİM…

1+1, 2+1, 3+1 ve tüm Bahçeşehir kayıtları için 0212 669 00 99  numaralı telefondan Bahçeşehir Satış ofisine ulaşabilirsiniz.


Bahçeşehir,İstanbul’da doğru yapılanmanın en iyi ve düzgün yapıldığı bölgeolmasının dışında, artık her yerde göremediğimiz yeşil rengine deoldukça yüksek oranda karşımıza çıkaran bir bölge. Gölü, alışverişmerkezleri, eğitim kurumları, ile de her geçen gün artan bir ilgiyesahip. Yani hem hayat dinamizminden hem sakinlik ve huzurdan uzaklaşmadan hayatın içinde var olabilmeniz artık mümkün.


Bu ayrıcalıklara Peşinat ödemeden, hemen sahip olabilirsiniz. Ailenizle birlikte açıkyüzme havuzları sauna, tenis kortu, Türk hamamı, çocuk oyun parkı, süshavuzları gibi tesisleri içinde barındıran Bahçeşehir projelerinde aylıkküçük taksitlerle evinize hemen taşınabilirsiniz.

1+1 ‘den 6+1 ‘e kadar değişen daire tipleri arasından veya villa seçeneklerinden birine,  ayda küçük taksitler ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik Peşinat Yok, Hemen Teslim, Hemen Tapu seçenekleri ile. 


0212 669 00 99 numaralıtelefon numarasından arayarak Bahçeşehir satış ofisimizdeki ekibimizlesize özel ödeme planları konusunda görüşebilirsiniz.