UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

YÜKSEKOBA RESIDENCE - YÜKSEKOBA İNŞAAT

Bursa'da Yeni Bir Dünya Kuruluyor

1 /6
Dev foto
  • Teslim Tarihi
  • Toplam Proje Alanı 0 m2

Açıklamalar

YÜKSEKOBA RESIDENCE
YÜKSEKOBA İnşaat olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen sürede birçok konut yapımı ile benzeri yapım işlerini başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Temel prensibimiz; üstlendiğimiz işleri;  toplam kalite   anlayışından ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en yüksekte tutarak söz verdiğimiz süre içinde tamamlamak, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, kendimizi sürekli geliştirmektir. Yüksekoba İnşaat olarak projelerimizi çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların   yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe   ekonomik, estetik ve güvenliği birarada sağlayan, kaliteli üretim ve   yaşanabilir çevre yaratma çabasıyla yapı alanında kalıcı çözümler sunan   bir kuruluş olarak geliştirmektir.    

BURSA'DA YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR    
Kendine özgü sıradışı tasarımı, projesi ve mekanı ile YÜKSEKOBA RESIDENCE, her anınıza yeni bir boyut kazandıran sosyal imkanları ile BURSA'da size özel yeni bir dünya oluşturuyor..

MODERN KONUTLARDA SICACIK YAŞAMLAR    
    Yaşam kalitenizi arttıran YÜKSEKOBA RESIDENCE, ileri yapı teknolojileri kullanılarak mühendisliğin doğayla mükemmel uyumunu sunuyor.YÜKSEKOBA RESIDENCE, çağdaş yaşamın zengin sosyal imkanları, çevre düzenlemesi ve sakinleri ile size seçkin bir yaşam sunuyor. YÜKSEKOBA RESIDENCE; Spor tesisi, yeşil alanları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, kapalı otoparkı, kolay ulaşımı, profesyonel yönetim anlayışı, ekstra güvenlik sistemleri ile çağdaş yaşamın tüm olanaklarından yararlanabileceğiniz komple bir yaşam alanını size uzmanlıkla sunuyor.

DOĞA İLE KONFOR BİRARADA
4855 m2 alan üzerine kurulu YUKSEKOBA RESIDENCE yemyeşil bahçesi, çocuk oyun parkı, yüzme havuzu, oturma alanları, tamamlanmış altyapısıyla, doğayla iç içe planlanmış çevre düzenlemesiyle sizleri yeşilin ve konforun kucağına davet ediyor... YÜKSEKOBA RESIDENCE'DA YAŞAMAK AYRICALIKTIR.