UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

NURİPEK 8 - NURİPEK İNŞAAT

Fark bir adım içeride...

1 /5
Dev foto
  • Teslim Tarihi
  • Toplam Proje Alanı 0 m2

Açıklamalar

NURİPEK 8
Nuripek İnşaat 8. ETAP ile Bursa’nın yükselen değeri Millet Mahallesi’nde. Mimarisi, insana yaklaşımı, çevre düzenlemesi, peyzajı, modern tasarımı ve sosyal olanaklarındaki zenginliğiyle, gündelik hayata bambaşka boyut getiren bir projeye imza atıyor. 8. ETAP ayrıntılarda gizlenen, özenle inşa edilmiş yapısıyla hayatınıza yeni bir renk katarak huzurlu bir yaşamı size sunuyor.

Yaşam kalitenizi artırmayı hedefleyen Nuripek İnşaat, siz ve aileniz için modern yaşamın bütün unsurlarını biraraya getirdi. Siz süs havuzunun huzur veren ambiyansı eşliğinde kamelya da dostlarınız ve sevdiklerinizle hoşça vakit geçirirken çocuklarınızda onlar için özel olarak hazırlanmış oyun parkında mutlu zamanlar yaşayacaklar.

Evinizin penceresini mutluluğa, güvene, konfora açacaksınız. Bu da size hepsinin birleşimi olan huzuru verecek. Huzurun sizi sardığı evinizde sizi yoran ne varsa hepsi sizden uzakta olacak. Eşiniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizle kaliteli vakitler geçireceksiniz.