UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

OLIVE GARDEN - SEMERCİOĞLU İNŞAAT

Yeni Şehriniz Olive Garden...

1 /3
Dev foto
  • Teslim Tarihi
  • Projedeki Konut Sayısı 106
  • Toplam Proje Alanı 7280 m2

Açıklamalar

OLIVE GARDEN

Genel Bilgi

Semercioğlu İnşaat, Olive Garden projesiyle 7280 metrekare alan üzerine kurulu olan Bursalı’lara denizin muhteşem görüntüsünü sunarak zenginleştirilmiş dinamik bir yaşam olanağı sunuyor. Olive Garden ile eşsiz deniz manzarasını sevdikleriniz ve dostalrınızla huzur içinde seyredebileceksiniz. Yeşillikler arasında komşularınız ile gezinti yapabileceksiniz.

7280 m²  alan içinde 1982 m² sosyal alanlar konumlandırılmış, farklı mimarilere sahip bloklarda toplam 106 adet konut yer almaktadır. 


Ödeme Koşulları

Semercioğlu İnşaat, Olive Garden projesinde daire sahibi olmanız çok kolay... 

  • % 1 Peşinat 
  • %24 Teslimde
  • %75 Banka Kredisi Hem de 0,70 oranıyla
  • Ayrıca Semercioğlu bünyesinde vade farksız seçeneklerimiz sizleri bekliyor. 


Daire Tipleri
 

Olive Garden'da yer alan 1+1 ve 2+1 dublex  daireler  2+1  3+1 ve 4+1 normal daire tipleri ile alternatif yaşam alanları sunuyor. Ayrıca  muhteşem manzarası ile denizi ayağınıza getiriyoruz.


Sosyal Yaşam Alanlarımız

Konut sahiplerinin ortak paylaşımlarını artıracak olan sosyal ve sportif alanları ile Olive Garden sosyal hayatın çekim merkezi olarak karşımıza çıkıyor.Fitness salonu,Açık-Kapalı yüzme havuzu güneşlenme terasları Olive Garden cafeterya, masa tenisi, fin-aronmatik buhar odası ve fin-aromatik sauna, barbekü alanı, tematik bahçeler, koku bahçeleri, yürüyüş parkuru ve kapalı otoparklarıyla her türlü ayrıntının tasarlandığı Olive Garden sosyal yaşam alanlarında huzur ve keyfi süreceksiniz.


Yeni Şehriniz Olive Garden