UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

MY MARINE RESIDENCE - ÜMİTLİ GROUP

Güneşli sahilde lüks yaşam!

1 /5
Dev foto
  • Teslim Tarihi
  • Toplam Proje Alanı 20000 m2

Açıklamalar

MY MARINE RESIDENCE
MY MARINE RESIDENCE; birçok temalı otele (Topkapı Palace, Kremlin Palace, Titanik Hotel vb.)de imza atan ödüllü, ünlü mimarlar tarafından dizayn edilmiş olup, deniz ve gemi konseptinden esinlenilmiştir.

Son yıllarda özellikle Madencilik, Sağlık, ve İnşaat sektörlerinde önemli yatırımlar yapan Ümitli Grup tarafından gerçekleştirilen MY MARINE RESIDENCE projesi Avrupalı alıcıların zevk, tercih ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş bir projedir. Benzerlerine sadece Dubai, İspanya ve Amerika’da rastlanılan proje 18 değişik tip ve ebatta olmak üzere toplam 381 daireden oluşmaktadır. Proje de her bütçeye ve zevke hitap eden 1+1, 2+1,3+1 daireler, bahçe katı 4+1 dublex ve özel havuzlu dubleks çatı katı (penthouse) daireler bulunmaktadır.

Toplam 45.000 m² alana inşa edilen ve 6 rezidans binası ve 1 sosyal tesis binasından oluşan projede, ev sahiplerinin ortak kullanımına ait toplam 20.000 m² sosyal alan bulunmaktadır. Bu ortak alanlarda; toplam 2000 m² acık havuzlar, çocuk havuzları, su kaydırakları, parklar, yürüyüş ve rekreasyon alanları bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerin sadece yazın eğil tüm yıl faydalanabilecekleri, ısıtmalı kapalı havuz, fitness, Türk Hamamı, ve saunaları mevcuttur.

Projenin içerisinde tüm yıl açık olacak süpermarket, ve restoran da bulunmaktadır.