UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

TEMPUS MİMARLIK

www tempusyapi com

TEMPUS YAPI PROFİLİ

Tempus, Türkçe karşılığı zaman anlamına gelmektedir. Misyonumuz ismimizden de algılanacağı gibi, zamana karşı dayanamayan eski evlerimizi günün koşullarına göre renove etmek veya yıkıp yeniden inşaa etmektir.

Tempus Yapı, profesyonel mimari ve idari kadrosuyla en nitelikli ve günün en kaliteli malzemeleriyle, yeni evler inşaa etmektedir. Yoğun ve özenli bir çalışma sonucunda önce etüt edilerek projelendirilerek, yenilenen evler günün koşullarına uyum sağlanarak, en verimli kullanım alanları haline getirilmektedir.

Tempus Yapı, ürettiği yaşam alanlarında oturan aileleri mutlu edecek yaşam alanlarını oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir. Tempus Yapı, uyguladığı renovasyon projelerinin yanı sıra Bağdat Caddesi ağırlıklı olmak üzere kat karşılığı ve inşaat işleri de uygulamaktadır.

Tecrübeli ve sürekli kendini yenileyen bir firma olarak, istekleriniz doğrultusunda uygulanacak projelerde birlikte çalışmak dileğiyle.
5.YIL

İletişim Bilgileri

  • TEMPUS MİMARLIK www.tempusyapi.com
  • 0 (216) 467 63 68
  • 0 (532) 394 81 69
  • 0 (532) 346 93 07
  • 0 (216) 467 64 18
Mesaj Gönder