UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Hurriyetemlak.com Gayrimenkul Portföyünüz Artık Ipad’de!

Hurriyetemlak.com kurumsal portföyünüzü artık ipad üzerinden de yönetebilecek, Hürriyet Emlak Kurumsal uygulaması sayesinde hem kendi portföyünüze hem ofis portföyüne dilediğiniz her yerden ulaşabileceksiniz.
Hürriyet Emlak Kurumsal ipad uygulamasını hemen kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
Ipad’inizin ana ekranında yer alan App Store uygulamasına girdikten sonra, arama (search) bölümüne “Hurriyet Emlak Kurumsal” yazınız. Karşınıza gelen Hürriyet Emlak Kurumsal uygulamasını yüklemek için “Install” butonuna tıklayarak uygulamayı ipad’inize yükleyiniz.

Uyarı: App Store den uygulama yükleyebilmek için Apple ID sahibi olmanız gerekmektedir.
Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ipad’inizin ana ekranında “Hurriyet Emlak Kurumsal” uygulaması yer alacaktır.
Yüklenen “Hurriyet Emlak Kurumsal” ikonuna tıklayıp uygulamayı başlatınız.
Açılan “Hurriyet Emlak Üye Girişi” ekranına, Hurriyetemlak.com’a üye girişinizi yaparken kullandığınız e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş butonuna basınız.
Üye girişinizi yaptıktan sonra ulaşacağınız sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Güncelle” butonuna tıklayarak Hurriyetemlak.com gayrimenkul portföyünüzü, ipad uygulamasına kopyalamanız gerekmektedir. Güncelleme işlemi sonunda, tüm portföyünüze Hurriyet Emlak Kurumsal uygulaması ile ulaşabileceksiniz. Güncelleme adımının süresi, portföy büyüklüğünüze ve internet bağlantı hızınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir.
Hürriyet Emlak Kurumsal uygulamasının anasayfasında yer alan Konut, İşyeri, Arsa, Turistik İşletme ve Devremülk kategorilerindeki ilanlarınıza, ilgili ikona tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Konut ilanlarım
  • İşyeri ilanlarım
  • Arsa İlanlarım
  • Turistik İşletme İlanlarım
  • Devremülk İlanlarım
Portföy listeleme sayfalarında ilanlarınızı ilan no, semt, gayrimenkul tipi, fiyatı, sahibi ve tarihi gibi başlıklara tıklayarak sıralayabilir, Genel, Web Siteme Özel, Ortaklara Özel, Ofise Özel ve Gizli gibi yayın tiplerine göre filtreleyebilirsiniz.
Portföy listeleme sayfasında “anahtar kelime ile arama” alanına lokasyon, ilan no, gayrimenkul tipi, fiyat gibi ulaşmak istediğiniz ilanlara ait bilgileri yazarak daha hızlı filtreleme yapabilirsiniz.
Portföy listeleme sayfasında görüntülenen ilanlara tıkladığınızda, ilan detay sayfası açılmaktadır. İlanınız ile ilgili daha detaylı bilgilere bu alandan ulaşabilirsiniz.
İlanınızda, gayrimenkule ait harita bilgisi bulunuyorsa, ilan detay sayfasının sağ alt köşesindeki harita ikonuna tıklayarak, işaretlediğiniz lokasyonu görüntüleyebilirsiniz.
İlan detay sayfasında, ilana ait fotoğrafların üzerine çift tıklayarak, fotoğrafları daha büyük boyutta görüntüleyebilirsiniz. Açılan fotoğrafı sağa ve sola kaydırarak, ilanınıza eklediğiniz diğer fotoğraflar arasında geçiş yapabilirsiniz. Büyük fotoğrafa yine çift tıklayarak ilan detay görünümüne geçebilirsiniz.
İlan detay sayfasının sağ üst köşesinde bulunan “Seçtiklerim” menüsü ile, en çok 15 adet ilanı Seçtiklerim listesine atayabilir ve bu ilanlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

İlan listeleme ve ilan detay sayfalarında görebileceğiniz “√” işaretine tıklayarak ilgilendiğiniz ilanı Seçtiklerim listenize ekleyebilirsiniz.

Seçtiklerim listesine eklediğiniz ilanlara, ilan detay sayfasındaki Seçtiklerim menüsünden ulaşabilir, ilanların üzerine tıklayarak detaylı görüntüleyebilirsiniz.
ilan detay sağ üst köşesinde bulunan “Tüm Liste” menüsü ile son arama sonuçlarınızın tamamını görüntüleyebilir, istediğiniz ilanları seçtiklerim listenize ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz.
İlan listeleme sayfasında bulunan arama kriterlerinden daha detaylı bir filtrelemeye ihtiyacınız varsa, Detaylı Arama butonuna tıklayarak, Kategori, Gayrimenkul Durumu, Lokasyon ve diğer özellikler başlıklarında arama yapabilirsiniz.
Detaylı Arama sayfasında bulunan “Lokasyon Arama” özelliği ile, harita bilgisi eklediğiniz ilanlarınız arasından, ipad’in GPS özelliği sayesinde tespit edilen bulunduğunuz konumun 10 km çapındaki ilanlarınızı aratabilirsiniz.
Lokasyon Arama özelliğini kullanırken, Detaylı Arama sayfasındaki diğer başlıklara da bilgi girebilir ve arama sonuçlarınızı daha detaylı filtreleyebilirsiniz.
Hürriyet Emlak Kurumsal uygulamasını yükleyip portföyünüzün ilk güncelleme işlemini yaptıktan sonra, Hurriyetemlak.com kurumsal portföyünüzde olaşabilecek değişiklikleri, yine “Güncelle “ butonunu yardımıyla alabilirsiniz.

Güncelle butonunu tıkladıktan sonra gelecek menüden;
  • “Güncellemeleri Al “ seçeneği ile Hurriyetemlak.com kurumsal portföyünüzdeki değişiklikleri alabilirsiniz.
  • “Portföyümü Tekrar İndir” seçeneği ile Hürriyet Emlak Kurumsal uygulamasındaki tüm portföyünüz silinerek yeniden indirilmesi sağlanacaktır.