Açıklamalar

Tekirdağ'a ve Çorlu'ya 15 dakika mesafede, İstanbul'dan 1 saat ulaşımla tatilinizi yapabilirsiniz.

Yenice Beldesi, Büyük Demirkaya B Sitesinde  Olimpik Havuzlu, Güvenlikli, Bahçeli, Denize bir yol mesafesinde (Alt geçit+ Üst geçit mevcut)  2+1 80 m2 yazlık dairem ACİLEN ihtiyaçtan satılıktır.

Salonda Açık hazır mutfak, 2  yatak odası, duşakabinli banyo, balkonda barbekü,salonda şömine, bakır kapaklar, pvc doğramalı kapı ve pencere,sineklikleri vardır. Yerler birinci sınıf seramik, ilk sahibi olduğum yazlık özenle dekore edilmiştir...Fotoğraflarda göründüğünden çok daha bakımlıdır. Yarı müstakil konumda, kendi ait bahçesi vardır.Havuzun bulunduğu sokaktadır. Yenilenmiş Su deposu, hidroforu mevcuttur.

Bulunduğu sitenin yaz-kış güvenliği, çocuk parkı, kafeteryası, haftasonları canlı müzik eşliğinde eğlencesi, WI-FI ADSL, çocuk havuzu ve yüzme havuzu mevcuttur. Site aidatları yılda bir kez ödenir, bu ücretle güvenlik giderleri, havuz giderleri, site yeşil alanlarının temizlenmesi  ve aydınlanma giderleri karşılanır. Ulaşım açısından İstanbul’a ve diğer bölgelere her daim araç mevcuttur. Beldemizde, eğlence yerleri,alışveriş yerleri(bim, şok, A 101,gökkuşağı market ve maxivb.),İlköğretim Okulu ve sağlık hizmetleri mevcuttur(Sağlık Ocağı,Eczane vs.).Ayrıca yaz-kış kalmak isteyenler için her türlü imkân vardır, haftada iki kez halk pazarı kurulmaktadır.


Neredeyse sıfır olan eşyalarla birlikte 60 milyara satıyorum.Bavulunuzu alıp gelebilirsiniz. Lütfen sadece ciddi olan alıcılar arasın....

Şevket Babahan
0538 303 29 55