Google+
İlan No : 29131-25

490.000 USD PALİVOR ÇİFTLİĞİ - BAĞ EVİ (160M2) 6,000M2 ARSA İÇERİSİNDE

Satılık Çiftlik Evi 160 m23 Oda 1 Salon2 Banyo

Murat Vardar

212-2330116, -, 530-8797678,
Değer 16 Ihlamur Yolu 16 Nişantaşı Şişli Istanbul

İlan Tarihi
: 31.08.2014
Konut Şekli
: Müstakil Ev
Kat Sayısı
: 2
Isınma Tipi
: Kat Kaloriferi
Yakıt Tipi
: Doğalgaz
Yapı Tipi
: Betonarme
Yapının Durumu
: Sıfır
Kullanım Durumu
: Boş
Tapu Durumu
: Kat İrtifakı
Krediye Uygunluk
: Uygun
Aidat
: 800 TL
Takas
: Hayır
Öğrenciye/Bekara
: Evet
Cephe Seçenekleri
: Güney

Palivor Çiftliği, Kırklareli ili'mizin Demirköy İlçesinde, Bulgaristan sınırına yakın bir noktada Karadeniz’in göz alıcı plajlarının bulunduğu İğneada’ya 11 kilometre mesafede 5 Besi Çiftliği, ve binlerce meyve fidanlarının arasında bulunan 5 Bağ Evinden oluşan özel bir çiftliktir.  Tablolara yakışır güzellikte manzaralar sunan, Istranca ormanlarının ortasında bulunan Palivor Çiftliği, İstanbul’a 220 kilometre (arabayla 2,5 saat) mesafede.

Palivor Çiftliği 1700’lü yıllarda Bulgar ve Rum kökenli insanlar tarafından ormanların içinde kurulmuş yüzyıllardır hayvan yetiştirilen, ziraat yapılan bir çiftlik. 2011 Avrupa Gayrımenkul Ödüllerinde büyük ödülleri kazanan Palivor Çiftliği, çiftçilikle ilgili en güzel etkinliklerin, açık havada dinlenme ve spor seçeneklerinin sunulduğu, aileye uygun, çevreyle dost bir yaşam tarzının benimsendiği bir yer. Alabildiğince özel bir hayatı ve çevreyle iç içe yaşamı arzulayan, seçici insanların yaşamayı arzulayacağı mükemmel bir kaçış yeri olan Palivor Çiftliği’nin en büyük hedefi,ürettiği ve çevre köylere ürettirmeyi planladığı doğal ürünleri yöre halkına ve ekonomik kalkınmalarına kazandırmak.

Palivor Çİftliği'nde satılık olan 2 evden biri olan Bağevi 6,000 m2 arazi üzerinde 160m2 kapalı alandan oluşuyor. Bağ evlerimizde meyve deposu zemin katta, yaşam alanları birinci katta yer alıyor. Ferah yaşam alanlarını ahşap çatı örtüsü güzelliği altında topladık. Zemin doğal taş kaplamaları balkonlarda kullanılan ahşap zemin kaplamalarla birleşirken önemli enerji tasarrufuna da imkân veriyor. Kolay yaşanabilen planlamaya sahip bu evler, sizleri tüm şehir hayatının alışkanlıklarından arındırmak için tasarlandı.

Sözleşme imzalanmasına müteakip tapu devri yapıyor, 4 ayda Bağ Eviniz arzu ettiğiniz niteliklere göre inşa edip teslim ediyoruz. Arzu ederseniz, hazır olan Bağ Evlerinden de 2. el satınalma olanağı bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için www.palivor.com u ziyaret edebilirsiniz.

İç Özellikler

  • Duvar Kağıdı
  • Hazır Mutfak
  • Mermer Zemin
  • Parke
  • Saten Boya
  • Spot Işık
  • Şömine
  • Vestiyer

İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER

 
 
 
0/1000
Yenile
 
*Bu ekranda yer alan iletişim bilgileriniz mesaj alıcısı ile paylaşılacaktır.

Oral İnşaat
Murat Vardar 0 212 2330116 0 530 8797678
Hatalı ilan bildir

Güvenlik Hatırlatmaları

İlgilendiğiniz gayrimenkulü görmeden kapora vermeyin. Diğer hatırlatmalar için tıklayın.
İlanların içeriği ve güncelliği ilan sahibinin sorumluluğundadır. İlan bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız tıklayınız.