Açıklamalar

1. İki aracın rahatlıkla park edebileceği müstakil, kumandalı, kapalı garajı olan sadece iki bloktan birisidir. Bu özellik, şehirde başka herhangi bir güvenlikli daire ya da villada yoktur. Kış şartları ağır olduğu için, bu husus önemlidir. Garajın içinden direkt asansöre açılan kapısı ile, dışarı ile temas etmeden asansörle daireye geçmek mümkündür.

2. Tamamen kapalı, geniş gömme balkonu yaz-kış salon gibi kullanılabildiğinden, aslında pratikte 5+1 gibidir.

3. Tüm pencerelerde uzaktan kumandalı elektrikli panjur vardır.

4. İçerisinde müstakil saunası vardır.

5. Geniş yatak odasında ebeveyn banyosunun yanısıra, yine ayrı çift dolaplı giyinme odası mevcuttur.

6. Daire girişinde ayrı vestiyer ve ayakkabılık odası mevcuttur. Bu odanın da mobilya tefrişatları tamdır.

7. Yatak odası, mutfak, salon ve oturma odasında merkezi sabit inverter klimaları vardır.

8. Daire orijinalinde dört banyoludur. Ancak, çocuk odalarındaki banyolar iptal edilerek, bunların yerine daha çok ihtiyaç duyulan yüklük-dolap konulmuştur. Bunlardan birisi yeni yaptırılmış olup sabittir. Yerinde bırakılacaktır.

9. Şehirin beş yıldızlı otelleri ve AVM leri de olan gözde ve merkezi yerleşim yerinde yer almakta olup, Üniversite Hastanesine ve Koleje yakındır. Ulaşımı, kontrollü trafik lambası olan nizami yolla olduğu için rahat ve güvenlidir. Doğa ile iç içe konumu, temiz havası olan bir bölgede yer alması nedeni ile çevre yürüyüşlerine ve spora çok elverişlidir.

10. En üst katın bir altında olması ve manzara konumuyla sitenin en özel dairelerinden birisidir.

11. Kapalı kamelyası, terası, site bahçesi, çocuk oyun odası, bayanlar ve erkekler için ayrı ayrı 7 gün/24 saat açık fitness salonları ve ısıtmalı yüzme havuzları ile bir ailenin yaz kış rahat etmesi ve eğlenceli vakit geçirmesi için herşey düşünülmüştür.

12. 7 gün/24 saat güvenlik hizmeti olan site içerisindedir.