UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Tüm Haberler

"Yeni Ekonomi"nin sırları artık Hürriyet İK'da!

Hürriyet İK Gazetesi okurlarının karşısına yepyeni bir içerikle çıkmaya hazırlanıyor: Hürriyet İK & Yeni Ekonomi! Gazetede, “İnsan Kaynakları” bölümünün yanı sıra “Yeni Ekonomi”nin sırlarını, fırsatlarını ve ipuçları da yer alacak.
Devamı »

İmar anayasası değişiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu ucube inşaatlarla maalesef İstanbulumuzun o güzelliğine çok yanlışlar yaptık" dedikten sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İmar Yönetmeliğinde değişime hazırlanıyor.
Devamı »

İstanbul'a yeni ulaşım hatları geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş İstanbul'da yeni metro ve metrobüs hattının üzerinde çalışıldığını duyurdu.
Devamı »

Muhitlerin yeme-içme puanları Hürriyet Emlak’ta!

Türkiye’nin emlak sitesi Hürriyet Emlak ve dünyanın en yaygın kullanılan yeme - içme platformu Zomato, yeni bir işbirliğine imza attı. Kullanıcılarına; ilgilendikleri bölgeyi akıllı harita ve sokak görünümü ile inceleme fırsatı sunan Hürriyet Emlak, artık bölgedeki yeme-içme mekânları hakkında da bilgi veriyor. Hürriyet Emlak, Zomato’dan dinamik olarak çektiği içeriği akıllı harita kısmına entegre ederek, kullanıcılarına İstanbul’daki farklı mahalle, semt ve bölgelerin yeme - içme endeksini göstermeye başladı.
Devamı »

TOKİ arsaları 163 milyona satıldı

Turyap, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)'nin mülkiyetinde bulunan 12 ildeki 54 arsayı açık artırmaya çıkardı.
Devamı »
Toplam 326 kayıt bulundu. Görüntülenen : 1 - 5