UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
24.10.2016
Sur Çelik Kapı’dan ezber bozacak seri
Güvenlik sistemleri konusunda rakipsiz Sur Çelik Kapı, güvenliği ve estetiği bir araya getirdiği Alya serisini sevenlerinin ... Devamı »
21.10.2016
Giyinme odası nasıl tasarlanmalı?
Giysilerinize oda tasarlarken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Daha çok askı asacak yere mi yoksa raflara ve çe... Devamı »
21.10.2016
Parmak izleri nasıl silinir?
Günlük hayatta dokunduğumuz her yere parmak izimizi bırakıyoruz. Bu izler cam ve lake mobilyalarda, paslanmaz çelik ve ankas... Devamı »
21.10.2016
Evde dağınıklığa son
Düzenli bir ev hayal değil. Her gün ufak dokunuşlarla evdeki dağınıklığa bir son verebilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gerek... Devamı »
21.10.2016
Duvarları süsleyerek evinize hava katın
Evinizin dekorunda küçük dokunuşlarla büyük etki yaratmak istiyorsanız evinizin duvarlarını süsleyerek işe başlayabilirsiniz... Devamı »
21.10.2016
Cam temizliğinin püf noktaları
Cam temizliği evde en çok zorlanılan işlerden biridir. Özellikle kış aylarında yağmur, çamur ve kir problemine soğuk havalar... Devamı »
21.10.2016
Evin kalbi oturma odası
Evdekilerin buluşma noktası oturma odaları, uzun bir günün ardından rahat kanepesinde yorgunluk atmak, heyecanlı bir filme b... Devamı »
21.10.2016
Genç kız odası dekorasyonu
Çocukluktan ergenliğe geçiş süreci kuşkusuz hem ebeveynler hem de çocukları için en sorunlu dönemlerden biridir. Asabileşen ... Devamı »
21.10.2016
Evde stil oyunları
Farklı tarzların kombinasyonu evinizde karakterinizi ortaya koymanızı sağlar. Sevdiğiniz hiçbir objeden vazgeçmek zorunda de... Devamı »
21.10.2016
Alçak tavan hileleri
Alçak bir tavan yaşam alanının boğucu bir atmosfere bürünmesine neden olabilir. Böyle mekanlarda ferahlık hissini sağlamak v... Devamı »
19.10.2016
Sivas Hilton banyolarında ISVEA imzası
İtalyan asıllı vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası ISVEA, Türkiye’nin en gözde otel projelerinin banyolarında yer al... Devamı »
16.10.2016
İdeal zemin kaplaması nasıl olmalı?
Seramikler dikkat çekici tasarımlarıyla banyo ve mutfak gibi ıslak mekânlardan çıkarak tüm yaşam alanlarına yayılmaya başlıy... Devamı »
DAHA FAZLA HABER