UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+
09.01.2017
Kış dekorasyonuna çiçek açtı
Çiçeklerin rengini, yaprakların formunu kısaca doğayı üzerinde taşıyan dokularda tasarlanmış mobilya ve aksesuarlar kış mevs... Devamı »
09.01.2017
Evin kalbi oturma odası
Evdekilerin buluşma noktası oturma odaları, uzun bir günün ardından rahat kanepesinde yorgunluk atmak, heyecanlı bir filme b... Devamı »
09.01.2017
Feng Shui’ye göre banyolar
Uzun bir günün ardından kendinizle kalacağınız, yorgunluğunuzu atacağınız yegâne yerlerden biri olduğu için banyoların renkl... Devamı »
09.01.2017
Tezgah seçiminde bunlara dikkat!
Birbirleri ile bağlantılı olan armatür, eviye ve tezgâh üçlüsü alternatifleri arasından seçiminizi yaparken özen göstermelis... Devamı »
09.01.2017
Pratik temizlik malzemeleri
Daha pratik ve zahmetsiz bir temizlik için size bir malzeme listesi hazırladık. BU malzemeler elinizin altında olduğu sürece... Devamı »
09.01.2017
Akıllı mutfak çözümleri
Mutfakta alanı maksimum verimlilikte kullanmanın en ideal yollarından biri de çok işlevli modüler sistemler kullanmaktan geç... Devamı »
09.01.2017
Ütü yapmanın püf noktaları
Ütü çoğu ev hanımının korkulu rüyasıdır. Gayet sıkıcı ve rutin bir görev halini alan ütü, kolaylıkla uygulanabilecek birkaç ... Devamı »
09.01.2017
Daha temiz bir evin püf noktaları
Temizliği nasıl yapacağınızı bilirseniz işiniz daha hızlı biter ve tertemiz evinizin keyfini çıkarmaya bir an önce başlayabi... Devamı »
09.01.2017
Fotosentez yapan aydınlatmalar
Dikey bahçeler, terrarium’lar derken yaşam alanlarımıza daha çok yeşil sokma eylemlerimiz devam ediyor. Yeşil yaşam döngüler... Devamı »
09.01.2017
Dekorasyonda mum ışığı
Mumların dekoratif amaçlı kullanımının dışında aynı zamanda koku, renk ve biçimleriyle psikolojimiz üzerine etkileri olduğun... Devamı »
23.12.2016
Boya rengine nasıl karar vermeliyiz?
Hayatımızı çevreleyen renklerin psikolojimizle birebir ilgisi olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak renk seçiminin ne ka... Devamı »
23.12.2016
Güvenli çocuk odaları
Ailenin en küçük bireyinin odası bizim için her zaman büyük önem taşır. Onun güvenli, sağlıklı ve keyifli bir ortamda büyüme... Devamı »
DAHA FAZLA HABER