BATI KONUT ALANINDA İMARLI 250M2 ARSA SADECE 3500TL HEMEN TAPU

1 /1
BATI KONUT ALANINDA İMARLI 250M2 ARSA SADECE 3500TL HEMEN TAPU
  • BATI KONUT ALANINDA İMARLI 250M2 ARSA SADECE 3500TL HEMEN TAPU
 • 3.500 TL
 • Ankara/Ayaş/Tekke
 • Metrekare250 m²Kat KarşılığıEvet
  • İlan No51676-3318
  • İlan Tarihi3.7.2017
  • Arsa TipiSatılık Toplu Konut için Tahsis
  • TakasEvet
  • Krediye UygunlukUygun
  • Yetki SözleşmesiVar
Muhitte Neler Var?

bölgesinde bulunan , emlak ile ilgili iş ortaklarımızın tamamlayıcı ürünlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Ev aramanın zorlu bir süreç olduğunu, aranan ev bulunsa bile ihtiyaçların sona ermediğini biliyoruz. Sizlere bu aşamalarda yardımcı olabilmek üzere, çeşitli firmalarla işbirlikleri kurarak; ihtiyaç duyabileceğiniz ürün ve hizmetlere indirimli fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için ürünün üzerine tıklayınız.

Sağlam Tapu
Gayrimenkul alıcıları için analiz ve danışmanlık...

Nedir?

SAĞLAM TAPU ve TAŞINMAZ RİSK ANALİZİ, gücünü Türkiye'de gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve işlem sayısına göre lideri olan FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş.'nin tapu işlemleri konusundaki tecrübesi ve iş bilgisinden alıyor.

Gayrimenkulünüzü satın almadan önce bu hizmetlerden faydalanmak, geleceğe güvenle imza atmak demektir.

Sağlam Tapu Nedir?

 • Gayrimenkul satın alırken; tapu işlemleri esnasında, SAĞLAM TAPU uzmanları tarafından bizzat verilen danışmanlık hizmetidir.
 • SAĞLAM TAPU uzmanları, tapu işleminin kuralına uygun şekilde hazırlanmasını sağlar, satış resmi senedi ve tapu senedinin tutarlılığını kontrol eder. Satın alınacak gayrimenkulle birlikte gelebilecek muhtemel riskleri minimize etmek için gerekli işlemleri size bildirir.
 • SAĞLAM TAPU hizmeti sayesinde, tapu kayıtlarının satın alacağınız gayrimenkulü ve yatırımınızı nasıl etkileyeceğini önceden bilir, riskleri minimize ederek güvenle satın alım yaparsınız.

Taşınmaz Risk Analizi Nedir?

 • Gayrimenkul satın almadan önce, SAĞLAM TAPU’nun anlaşmalı olduğu SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Firmaları tarafından bizzat verilen danışmanlık hizmetidir.
 • Taşınmaz Risk Analizi uzmanları, alacağınız gayrimenkulün teknik risk analizini yapar, beğendiğiniz gayrimenkulün aldığınız gayrimenkul olmasını sağlar. Satın alınacak gayrimenkulle birlikte gelebilecek muhtemel riskleri size bildirir.
 • Taşınmaz Risk Analizi sayesinde, satın alacağınız gayrimenkulün gelecekte ne olacağını önceden bilir, riskleri minimize ederek güvenle satın alım yaparsınız.
 • Ürünün sonuca ulaşması için Fu Gayrimenkul sizinle iletişime geçip gerekli izinleri mülk sahibinden alacaktır. Bu sebeple iletişim bilgileriniz (kayıtlı telefon numarası ve mail adresiniz) Fu Gayrimenkul ile paylaşılacaktır.
  Fu Gayrimenkul bilgilerinizi bu ürünün uygulaması için gerekli görüşmeler dışında kullanmayacaktır.
Değerleme Raporu
Ekspertiz raporu...

Gayrimenkul Değerleme nedir?

Bir gayrimenkulün kıymetinin belirlenmesidir. Tarafsız, piyasaya hakim, Sermaye Piyasası Kurulu lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanları tarafından yapılır.

Zarara Uğramamak İçin Değerleme Yaptırın!

Değerleme raporu ile;

 • Taşınmazın satış veya kiralama değerlerinin belirlenmesinde
 • Taşınmazın hukuki sorunu olup olmadığının araştırılmasında
 • Miras paylaşımlarında
 • Ortaklığın giderilmesi (İzale-i Şuyu) davalarında
 • Proje/Gayrimenkul geliştirmede
 • Şirket aktiflerindeki varlıkların değer tespitinde
 • Finansal fizibilite etüdlerinde
 • Şirketler için ayni sermaye kayıtlarında
 • Şirket birleşmeleri, şirket devirlerinde
 • Mahkemelerde “ek bilirkişi raporu” sunuşlarında

gibi yaşanması muhtemel zararların önüne geçebilirsiniz.

SATIN AL

Yeni Yuvam Sigorta Paketi
Unico'dan kapsamlı konut ve eşya sigortası paketi...

Yeni Yuvam Sigorta Paketi

Hürriyet Emlak üzerinden alacağı veya kiralayacağı evi beğenen, işlemlerini Hürriyet Emlak üyesi emlak ofisleri aracılığı ile yapan değerli müstakbel ev sahipleri! Sizler için tasarlanmış sigorta paketlerine Hürriyet Emlak ile kolayca uygun fiyatlarla ulaşabiliyorsunuz!

Eviniz için gerekli olacak birçok şeyi düşünmenize gerek bile bırakmayan, nakliyattan aboneliklere her konuda size yardımcı olan Unico Sigorta’nın Unico Evim paketi, Hürriyet Emlak’ta beğendiği konutu alan veya kiralayan müşterilere, indirimli fiyatlarla Hürriyet Emlak üye emlak ofislerinde.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

YÜKLENİYOR
{{safeData.Data.AvaragePoint}}
{{safeData.evaluation}}
{{safeData.Data.RatingCount | number}} Puanlama

muhiti hakkında {{tabHeadTextFirst}}

Siz de {{tabHeadTextSecond}} tıklayınız.

Muhiti Genel Değerlendirme Puanı

{{item.TypeName}}
{{safeData.Data.AvaragePoint}}
{{safeData.evaluation}}
{{safeData.Data.RatingCount | number}} Puanlama

{{voteBoxHeadText}}

{{item.TypeName}}
Mükemmel Çok İyi İyi Fena Değil Zayıf

Muhitine Puan Ver!

Puan vermek için lütfen üye girişi yapınız.
{{item.TypeDescription}}

Muhitinde Neler Var?

Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Satılık m² Fiyatı Kiralık m² Fiyatı Amortisman Süresi
TL % TL %

Emlak Endeksi sayfasında www.hurriyetemlak.com üzerinden yayınlanmış tüm ilanlar baz alınarak belirli metotlarla hesaplanarak son kullanıcılara fikir vermek amaçlı endeks verileri sunulmaktadır. Bu analizler kapsamında aktarılan endeks veri ve bilgileri tavsiye niteliğinde olup, işbu bilgilerin kesin doğruluğu, uygunluğu, güvenilirliği garanti edilmez. Analizler sonucunda ortaya çıkan ve son kullanıcıya sunulan endeks veri ve bilgilerinin yanlış anlaşılmasından, www.hurriyetemlak.com alan adlı internet sitesinin yasal kullanım koşullarına aykırı veya izinsiz kullanılmasından ve buna bağlı mağduriyetten Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Bu kapsamda endeks veri ve bilgilerinin her türlü kullanımının sorumluluğu tümüyle son kullanıcıya aittir.

 • 3.500 TL
 • Ankara/Ayaş/Tekke
 • Metrekare250 m²Kat KarşılığıEvet
  • İlan No51676-3318
  • İlan Tarihi3.7.2017
  • Arsa TipiSatılık Toplu Konut için Tahsis
  • TakasEvet
  • Krediye UygunlukUygun
  • Yetki SözleşmesiVar

Açıklamalar

''ALAN KAZANIYOR''

"Eskişehir Yolu Amerikadaki  Manhattan gibi  Olacak"

ATOtarafından kente turistik değer katacak 70 katlı bir bina yapılacağıbilgisini veren Gökçek, Eskişehir yoluna 3 emsal vererek, gökdelenlerinçoğaltılacağına işaret etti. 

Düzenlemenin,Eskişehir yolu üzerindeki mevcut bir araziye 3 katı bina yapabileceğianlamını taşıdığını anlatan Gökçek, eğitim alanında da bir müjde verdi. 

Eskişehiryolundaki emsal artışından gelecek rantın yüzde 40'ını okul bağışıolarak yatırımcıdan geri alacaklarını kaydeden Gökçek, "Ne kadar arazialırsa avantaj olarak okul hediye edecekler. Bu da Ankara'da bir ilkolacak. Eskişehir yolu, bir nevi bir Manhattan olacak. Bazıları karşıçıkıyor. Bir zamanlar İstanbul'da köprülere karşı çıkanlar buna da karşıçıkıyor. Ancak bu 100 okula yaklaşıyor. Ücretsiz olarak yapılacak. Hemkenti güzelleştirip hem ticareti artırıp hem de çocuklarımızı okulsahibi yapmış olacağız" diye konuştu. (CİHAN) NOT:TRT HABER İLANIDIR.


SAVUNMA SANAYİNİN KALBİ BAŞKENT OSB’DE ATIYOR

 Başkent OSB Başkanı Şadi Türk, savunma sanayi alanında çalışmalarına2007 yılında hazırladıkları bir rapor ile başladıklarını vurgudabulundu. Son dönemlerde Ankara’nın savunma sanayisinde ayrıcalıklı birkonum elde ettiğini, Başkent OSB’nin ise bu alanda takdire şayanbaşarılara imza attığını belirterek, bünyelerinde altı yıldırçalıştıkları HAVELSAN ile birlikte ASELSAN’ın da artık kendibölgelerinde çalışacağını söyledi.

 Şadi Türk, Başkent OSB’nin savunma sanayisindeki konumunu, devlettenbeklentilerini, Türkiye ve dünya gündeminde gelişmelerin sanayicamiasına etkilerini Sanayi Gazetesine değerlendirdi.


TSE DEN DEV LABAROTUAR ESKİŞEHİR YOLUNA YAPILCAKTürkStandardları Enstitüsü (TSE), Ankara Temelli’ye “dev” bir laboratuvarüssü kurmak için çalışmalara başladı. Enstitüsü, 120 milyon liralıkyatırımla, Temelli’yi Ortadoğu ve Balkanların test ve eğitim merkeziyapmayı hedefliyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından yapılanaçıklamaya göre, TSE’nin 2018 yılında faaliyete geçirmeyi planladığıTemelli kompleksi, yaklaşık 100 bin metrekare kapalı alana sahip olacak.Komplekste yer alan tüm bina inşaatları, mekanik ve elektriktesisatları, alt yapı işleri, dahili yollar, kanalizasyon ve yağmur suyudrenajları, çevre düzenleme işleri, tesisat galerisi, otopark, peyzajve ağaçlandırma için yaklaşık 120 milyon lira ön maliyet hesaplandı.Kamu ihale kanunları çerçevesinde yapılacak tesisin finansmanı, TSE’ninöz kaynaklarıyla sağlanacak. TSE, bu yatırımla Avrupa’da sadece birkaçülkede olan, Ortadoğu ve Balkanlarda ise örneği bulunmayan “dev” birlaboratuvar üssünü Türkiye’ye kazandırmayı hedefliyor. 14 LABORATUVAR Sanayinin ihtiyaç duyduğu gelişmiş teknoloji konularındaki ihtiyaçlarayanıt verecek komplekste 14 farklı laboratuvar olacak. Kimya, gıda, yapımalzemeleri, makina ve malzeme, elektrik/elektronik, bio-uyumluluk, EMCve akustik, tekstil ve nanoteknoloji, formaldehit ve organik bileşikleranaliz, çevre şartları, asansör test merkezi, enerji sistemleri, yüksekgüç ve gerilim ile yüksek gerilim direkleri laboratuvarlarının yeralacağı üste ayrıca, Ankara Araç Kontrol Merkezi de bulunacak.Komplekste laboratuvarların yanı sıra, 600 kişilik konferans salonu,teknik kurul salonu, uluslararası akreditasyon kuruluşlarının ofisleri,genel arşiv ve kütüphane, Türk sanayisinde önem arz eden ve uzun yıllarkullanılmış laboratuvar cihazlarının sergilendiği kamuya açık müze,Ar-Ge ve teknoloji alanları ile sağlık, spor merkezi, kreş, yemekhane,mutfak ve teknik merkezler de olacak. Türkiye’nin “ilk uygulamalı eğitimmerkezi” Komplekste ulusal ve uluslararası bazda sanayiciye, üreticiye,hizmet sektörüne, akademisyenlere, kamu kurum ve kuruluşlarına yönelikuygulamalı laboratuvar, kalibrasyon ve Ar-Ge amaçlı uygulamalı eğitimlerde verilecek. Bunların yanı sıra, enerji verimliliği,...

ANKARAYA  2.HAVA LİMANI 


THYGenel Müdürü Temel Kotil, yeni yapılmasına karşın Ankara EsenboğaHavaalanı’nın yeni hatlar için yetersiz olduğunu dile getirdi. Kotil,‘İstanbul ve dış hat uçuşlarının Ankara’ya yoğunlaşması için Esenboğagibi donanımlı bir havaalanı daha gerekiyor’ Ankara’dan yurtdışınauçuşların büyük çoğunluğunun İstanbul aktarmalı olması AtatürkHavalimanın da iş yükünü artırırken, yetersizliği nedeniyle yeni inşaedilen  Ankara  Esenboğa Havaalanı’nın da yurt dışı uçuşlar için yeterliolmadığı ortaya çıktı. Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü TemelKotil, 2006’da faaliyete geçmesine karşın Esenboğa Havaalanı’nın yenihatlar için yetersiz olduğunu dile getirdi. Kotil, ‘Esenboğa yeni dışhatlar için elverişsiz. İstanbul ve dış hat uçuşlarının Ankara’yayoğunlaşması için Esenboğa gibi nitelikli ve donanımlı bir havaalanıdaha yapılması gerekiyor’ dedi. DAHA FAZLA NOKTA OLMALI THY Genel MüdürüKotil, Esenboğa Havalimanı’na ilişkin düşüncelerini kendisini ziyareteden Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Abdullah Değer ileyaptığı görüşmede dile getirdi. Görüşmede, Ankaralı işadamlarıncaözellikle dış hat uçuşlar konusunda Ankara’nın daha aktif olmasıgerektiğinin altı çizilirken, Ankara’dan dış hat uçuşlarda daha çoknoktanın olması talep edildi. YENİ HAVAALANI şžART Bu çerçevede EsenboğaHavaalanı’na yeni dış uçuş hatlarının eklenmesinin zor olacağını dilegetiren THY Genel Müdürü Kotil, ‘Esenboğa yeni hatları kaldıramaz.Esenboğa yeni dış hatlar için elverişsiz ve şu anda maksimum dolulukyaşıyor. İstanbul ve dış hat uçuşlarının Ankara’ya yoğunlaşması içinEsenboğa gibi nitelikli ve donanımlı bir havaalanı daha yapılmasıgerekiyor. Yeni bir havaalanı Ankara’ya şart’ dedi. TAV’IN HİZMETLERİPAHALI Kotil ayrıca, yeni Havaalanı’nın yanı sıra, Tepe ve Akfengruplarının ortak girişimiyle kurulan ve Esenboğa işletmecisi olanTAV’ın da bazı gereksinmelerinin karşılaması gerektiğini kaydetti.Kotil, ‘Özellikle yabancı havayolları TAV’ın Esenboğa için uyguladığıhizmetlerin pahalı olduğunu belirtiyor. Fiyatların biraz daha aşağıçekilmesini...
SincanBelediye Başkanı Mustafa Tuna, Eskişehir-Ayaş arasında ikinci çevreyolu olabilecek projenin son aşamasına geldiğini belirterek, “Devletinilgili bütün kurumları taşın altına elini koydu ve güzel bir birliktelikörneği sergiledi” dedi. AYAŞ girişinden başlayacak ve Eskişehir Yolu’nabağlanacak olan yeni projeyle, Sincan’ın yol sorununu azaltmayıhedeflediklerini belirten Tuna, 40 kilometrelik yolun bölgeye nefesaldıracağını söyledi. Proje kapsamında yedi adet köprülü kavşak, 700metrelik viyadük, beş üst geçit ve üç demiryolu alt geçit köprüsününyapılacağını dile getiren Tuna, devletin kurumları ile işbirliğiyapmadan projenin gerçekleşme imkanının olmadığının altını çizdi. Koltukbaşkanı değilim Yapılan 40 kilometrelik çevre yolu bağlantı projesininsadece Sincan’ı ilgilendirmediğini belirten Tuna şunları söyledi:“Başkent hızla gelişiyor. Sincan bu gelişmeden en çok pay alan ilçekonumunda. İlçe nusufusumuz hızla artarken biz de vatandaşlarımızahizmeti götürmek zorundayız. Sadece çöpü toplayıp, koltukta oturmaylabelediye başkanı olunmaz. Geleceğe hazırlıyoruz Sincan içerisinde altıOSB bulunuyor. Bu haliyle Türkiye’nin en büyük ikinci sanayi merkezi.Bunlar daha yüzde yüz kapasiteyle çalışmıyor. Bu bölgeler aktif halegeldiği zaman onlarca TIR trafiğe çıkacak. Mevcut yolların bu kapasiteyecevap verme şansı yok. Biz de geleceğe yatırım yaparak orta ve uzunvadede hem Sincan’ı hem de Ankara’yı rahatlatacak bir projeye imzaattık. Günü kurtarmak yerine ileriye yatırım yapıyoruz. Kurumlarbirlikte çalıştı Ayaş Yolu’ndan başlayan proje Eskişehir Yolu’ndabitiyor. Bu çerçevede hat üzerinde söz sahibi olan kurumların görüşünüalarak konuyu proje haline getirdik. Ulaştırma, Denizcilik ve HaberleşmeBakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Ankara Büyükşehir Belediyesive devletin bütün kurumlarının desteğini alarak bu yola çıktık. 200milyon liralık bu projede bu kadar hızlı yol almamız, ortak akılla neleryapılabileceğinin kanıtı olacak.” Hızla büyüyor ve gelişiyoruz Ankaraçevre yolunun gelecekte yetersiz kalacağını...

 .ARSAMIZ GEREKLİ BELEDİYE VE KURUMLARDAN SORGULANABİLİR . NİTELİĞİARSADIR TAPULU VE İMARLIDIR YOLU ELEKTİRİGİ VE SUYU MEVCUTTUR. 
 • YAPIMI BAŞLAYAN AVRUPA'NIN EN BÜYÜK AVM'SİNİN HEMEN ARKA TARAFINDADIR.
 • ÇAYYOLU-TEMELLİ METROSU İÇİN DÜĞMEYE BASILMIŞTIR.
 •  ULAŞTIRMA BAKANLIĞININ KATKILARIYLA BÖLGENİN NUFUSUNUN 750.000 BULMASI BEKLENMEKTEDİR.
 • 28.000 KONUTLUK UYDUKENT PROJESİ OTURUMUN BAŞLADIĞI ALANDIR.
3SYANİ SAĞLIK SAVUNMA VE SANAYİ PROGRAMININ UYGULAMA ALANIDIR.AYRICA 3ÜNİVERSİTE DAHA ESKİŞEHİR YOLUNA DEĞER KATICAK PROJELERİNİ FAALİYETEGEÇİRMEK ÜZERE. 

NOT: ARSA ALIRKEN LÜTFEN ADA PARSEL BİLGİSİ ALARAK KONTROL EDİNİZ..
ANKARANIN HER BÖLGESİNDE ARSA  BİLGİSİ  EDİNMEK AMAÇLI,  ÜCRETSİZ DANIŞABİLİRSİNİZ.


SİZİN İÇİN UFAK AMA ÇOCUKLARINIZ İÇİN BÜYÜK BİR YATIRIM YAPMAYA NE DERSİNİZ ?  

İletişim:  FAİK KUTLU 0507 753 31 10 
Ofis : 0312 247 37 63 
Fax: 0312 247 3763
E MAİL: faikkutlu@
Diğer Özellikler

Konum

 • Manzara - Şehir
 • Yola Yakın

Altyapı

 • Elektrik hattı
 • Su Hattı
 • Yolu Açılmış

Satılık m² Fiyatı Kiralık m² Fiyatı Amortisman Süresi
TL % TL %

Emlak Endeksi sayfasında www.hurriyetemlak.com üzerinden yayınlanmış tüm ilanlar baz alınarak belirli metotlarla hesaplanarak son kullanıcılara fikir vermek amaçlı endeks verileri sunulmaktadır. Bu analizler kapsamında aktarılan endeks veri ve bilgileri tavsiye niteliğinde olup, işbu bilgilerin kesin doğruluğu, uygunluğu, güvenilirliği garanti edilmez. Analizler sonucunda ortaya çıkan ve son kullanıcıya sunulan endeks veri ve bilgilerinin yanlış anlaşılmasından, www.hurriyetemlak.com alan adlı internet sitesinin yasal kullanım koşullarına aykırı veya izinsiz kullanılmasından ve buna bağlı mağduriyetten Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Bu kapsamda endeks veri ve bilgilerinin her türlü kullanımının sorumluluğu tümüyle son kullanıcıya aittir.

KAPAT

İlanların içeriği ve güncelliği ilan sahibinin sorumluluğundadır. İlan bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız Hatalı İlan Bildir

İlan Sahibini Ara